reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KIEDY ZROBIĆ TEST ?

roxie123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2017
Postów
6 291
POTRZEBUJĘ PORADY...KIEDY TEST CIĄŻOWY MOŻE WYJŚĆ U MNIE WIARYGODNY ?
@ MIAŁAM 8.01 CYKL 27/8 DNIOWE . KIEDY EWENTUALNIE ZROBIĆ BETĘ ?
 
reklama
Roxie, super! Może zrób sobie razem z bthcg poziom progesteronu? Lekarz by wiedział w razie czego czy i ile duphastonu lub luteiny potrzebujesz.
Ja byłam u gina, torbieli na szczęście nie ma :) więc bedziemy działać, staram sie zająć wyjadzem:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Roxie moje gratulacje :) powiem szczerze że ja od razu po przeczytaniu twojego pierwszego posta pomyślałam że ja miałam podobne objawy szczególnie te dziwne klucie :) jeszcze raz gratki :)
 
R
Gratulacje! Ja ostatnia @ miałam 7.01, cykle 27/28, @ nie daje żadnych znaków, cyce wielkie, 7 dni temu przez chwilkę lekko brunatny śluz. Nie chce robić jeszcze testu, bo musze sie przygotować psychicznie ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Testuj ! :) nie ma na co czekać co będzie to będzie ja nadal nie dowierzam dlatego jutro ide sprawdzić :)
 
reklama
Ehh kłócę sie strasznie ze sobą jeszcze, chyba bym chciała aby przy tym testowaniu był moj mężczyzna, który dzis wyjechał na tydzien. To chyba większa atrakcja bedzie dla niego, bo tata jeszcze nigdy nie był ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry