reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy PO ciazy

  • Starter tematu Użytkownik Usunięty
  • Rozpoczęty
Dzięki dziewczyny!!!!

Munie ja jestem prawie miesiąc po porodzie i jeszcze krwawie także spokojnie kieyś przecież musi przestać "lecieć"
 
reklama
ja w ciazy przytylam 12 kg.po wyjsciu ze szpitala spadlo mi 5 kg a od 2 dni mam na minusie 2 kg.wiec zostalo mi jeszcze do zrzucenia 5 kg.choc nie ukrywam ze chcialabym zrzucic 7 kg.
 
Karola2, ja sie smaruje pharmaceris balsam poporodowy i stosuję peeling ziaja taki zwykly pomaranczowy

ja nie moge sie doczekac az wejde w spodnie sprzed ciazy... tylko boje sie ze to nigdy nie nastapi :(

mi właśnie dermatolog ten sam poleciła więc spróbuje..
tylko narazie nie mogę bo od jakiś 4-5 dni mam straszne uczulenie coś jak pokrzywka, swędzi nie samowicie i żaden dermatolog nie wie od czego i co z tym zrobić przy karmieniu piersią jutro idę do kolejnego lekarza bo znowu mam tego więcej ostatnia maść też nic nie dała :( mam już w tym całe nogi, boki i teraz ręce :( idzie się załamać...
co do ubrań sprzed ciąży też się obawiam że nigdy już w nie nie wejdę :(
 
hej jak tam wasze straty kg? u mnie w 9 dni po porodzie poszło 7kg z 12kg, czyli jeszcze 5kg na plusie...
szczerze taka waga mi pasuje tylko jeszcze 1kg z brzuszka niech zleci i bedzie ok ;-)
 
Ech... załamałam się weszłam dziś na wagę i co tam widzę:eek::eek::eek::eek: miesiąc po porodzie i tylko 10kg mniej.A jeszcze 12kg do stracenia że by było tak jak przed ciążżą:szok::szok::szok::szok: myślicie że waga jeszcze spadnie jak się karmi piersią????
 
Cyśka na pewno spadnie! A jak nie to po odstawieniu cycka dietka jakaś i musi być dobrze!
Ja mam już 18 na plusie i też się boję co będzie później!
 
Ech... załamałam się weszłam dziś na wagę i co tam widzę:eek::eek::eek::eek: miesiąc po porodzie i tylko 10kg mniej.A jeszcze 12kg do stracenia że by było tak jak przed ciążżą:szok::szok::szok::szok: myślicie że waga jeszcze spadnie jak się karmi piersią????

cyśka ja mam dokładnie tyle samo co Ty do zrzucenia więc modle się że jak się karmi piersią to spadnie!!!
 
Ja strasznie przytyłam po ciąży, ale mąż mi kupił rowerek i orbiteka także będzie na czym kilogramy zrzucać
 
reklama
ja przytylam 16 kg w ciazy :-) po samym porodzie spadlam 6-7 kg :-) w sumie liczylam na wiecej :-p za kilka dni stane znow na wage, no ale z 10 kg zostalo do zrzucenia :-) ja tez karmie, a przy tym wiadomo dietka inna i mam nadzieje, ze te kg poleca w dol :-) a za jakis czas wsiadam na orbitrek i zaczynam brzuszki, tylko nie wiem, trzeba czekac te 6 tyg??? ja po 6 tyg planowalam juz kupic karnet na silownie
 
Do góry