reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy PO ciazy

  • Starter tematu Użytkownik Usunięty
  • Rozpoczęty
ja juz dzisiaj zanotowałam wagę poniżej 57kg :D z czego jestem bardzo szczęśliwa
jeszcze do 53 kg 4 kg mi zostały, ale jak będę miała 54 też już będzie ok

w sumie brzuszkowi juz co raz mniej brakuje aby był płaski - chętnie bym zaczęła nosić pas poporodowy, ale czuję taką suchość w bliźnie po cc, ze nawet noszenie spodni dżinsowych ciazowych mnie drażni w okolicy blizny :(
 
reklama
maron ja się ginki pytałam na ostatniej ciążowej wizycie i wg niej dopiero po połogu (ja mam mieć cc i operację), ale są różne opinie :)
 
geniusia - dobrze ze piszesz jak jest z tym pasem po cc

jezeli ten pas mozna nosic po pologu dopiero to ja do tego czasu nie zamierzam miec juz brzucha... teraz taki flaczek mi wisi i przydałby się ten pas. wyglądam jak w 3/4 miesiącu ciąży - bede dalej peelingowac cialko i smarowac bo daje do efekty
 
geniusia, czyli z tego wynika, że ten pas poporodowy to nic szczególnego?

ja dzisiaj wcisnęłam się w jedne spodnie sprzed ciąży, ale i tak nie będę ich nosić bo blizna jeszcze mnie ciągnie w obcisłych spodniach
 
Munie no właśnie opinie czytam rózne i sama nie wiem co zrobić. Chciałoby się ten brzuch trzymać "w kupie" po cc skoro tyle czasu ćwiczyć nie można, ale czy pas pomoże ściągać skórę, czy na bliznę można? Wyćwiczyć się mięśnie da, do kaloryferka nawet dojść, to kwestia samozaparcia ;) ale co ze sflaczałą skórą :baffled:
 
reklama
geniusia, ja w sumie zaraz będę 3 tyg po cc i tego pasa nie byłabym w stanie nosić jeszcze, za bardzo mnie ciągnie ta blizna, czuję jakbym miała takie suche strupki, a już ich nie mam, a co do skóry to mi bardzo pomaga masowanie peelingiem pod prysznicem, a potem kremem - z dnia na dzień widzę, że skóry jest jakby co raz mniej na brzuchu
 
Do góry