reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy PO ciazy

  • Starter tematu Użytkownik Usunięty
  • Rozpoczęty
No ja na razie wagę omijam...boję się spojrzeć prawdzie w oczy:) chociaż w większość spodni wchodze to widzę, że mi jeszcze tu i ówdzie zostało, myślę, że z 5, jak nie 6 kg co najmniej, nie mam ciśnienia zeby wrócić koniecznie do tych 51 kg może być z kilo czy dwa więcej no ale nie 5:) Jedyne z czego jestem bardzo zadowolona i mile zaskoczona to z brzucha już prawie go nie mam!!:-):szok: nad blizną mam lekko jeszcze spuchnięte ciało no i oczywiście coś tam widać ale naprawdę nie sądziłam, że w ciągu tygodnia po cesarce tak ładnie wszystko się wchłonie:)
 
reklama
W dniu porodu ważyłam 78 kg dziś po 2 tyg 65 czyli 13 na minus żle nie jest myślę że do lata znowu bedę 58 ważyć a w moim wieku to nielada sukces.
 
Paluszek, zazdroszę Ci że wchodzisz w spodnie sprzed ciąży - mi jeszcze brakuje dobre kilka cm... na razie chodzę w ciążowych, ale te w pasie są za luźne i mi spadają
 
Ja w dzień porodu ważyłam ok 68kg czyli jakieś 19 kg na plusie. 11 kg już spadło. Zostało 8 kg ale jak schudnę 6 to będzie idealnie! Ciekawa jestem tylko jak długo to potrwa, bo dodatkowe kilogramy zostały na pośladkach i udach a w tych miejscach najtrudniej mi się chudnie:(
 
ja przytylam 26 kg, po prodzie od razu -10, teraz lacznie -13 tylko, jem duzo dla laktacji, ale po wakacjach, wezme sie za siebie, czy wroce czy nie do pracy. zalozenie mam karmic miska pol roku a potem w zaleznosci jak beda dzialac moje cyce :)
 
Dziewczyny ale mi lekarz i położne mówili, że nie trzeba jeść więcej karmiąc piersią! I ja na przykład tego się trzymam, powiedziałabym nawet, że jem mniej niż w ciąży i przed a na brak pokarmu nie narzekam. Więc nie wiem czy jest sens objadać się bez potrzeby???
 
ojjj ja tez jem zdecydowanie mniej niz w ciazy :-) a mleczarnia poki co hula :-D
teraz dietka lekkostrawna i zero ukochanej czekolady
 
reklama
Ja dzień przed szpitalem ważyłam 75kg , czyli 20 kg na plusie:dry: Teraz z rana 61 kg. Niby dużo 'schudłam' bo zostało tylko 6kg do zrzucenia, ale kurcze ten mój brzuch to jakaś tragedia... nawet w mamine spodnie nie zapnę:dry::wściekła/y:. Miałam cc i karmię piersią. Właśnie jem mniej niż w ciąży zjem 3 posiłki dziennie czasem dwa syte i tyle... Eh wakacje przede mną:-)
 
Do góry