reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Kłodzko-wiosenne spacerki!

Mamcia Paulinki

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam!Czy jest jakaś mama,która nie ma z kim chodzić na spacerki z maleństwem gdy mąż w pracy?Ja mimo iż mieszkam tu pand dwa lata nie mam żadnych znajomych.Gdy mąż pracuje od 14-22 my nudzimy się jak mopsy(mała też nie ma z kim się bawić:no:)a sama iść na spacer nie lubię.
Pozdrawiam!

reklama

Mamcia Paulinki

Rozwiązania
0
Ale nie martwcie się nie jestem jakaś trendowata,czy mam niepokolei.....
nie szukam przyjaciół na całe życie poprostu chciałabym aby moja córcia miała jakąś koleżanke albo kolege.

anetasa

Wrześniowe mamy`07
Miasto
Kłodzko
Rozwiązania
0
Z innego wątku wiem że mieszkamy bardzo blisko siebie więc i na spacerek i na kawkę można się umówić:tak: jeśli masz ochotę choć moja Tuska troszkę młodsza jest od Twojej córeczki;-) zastanawiam się nawet czy ostatnio się mijałyśmy właśnie na spacerku moja gwiazda zaliczała kolejne kałuże a Twoja córcia grzecznie sobie szła no i miała uroczą torebeczkę którą Tuśka się zaintereowała:-D Ale może sie mylę tak jakoś po zdjęciu wydaje mi się że to byłyście właśnie Wy:baffled:

Mamcia Paulinki

Rozwiązania
0
Z tą torebeczką to raczej nie,bo moja córcia fakt chodzi grzecznie koło mamy ale raczej bez torebeczek.Być może się minęłyśy:confused:to nie jest wykluczone.Moja córcia jest bardzo spokojna więc woli młodsze towarzystwo niż starsze i wrzeszczace:baffled:widzę,że wtedy nie potrafi się odnaleźć.Tak myślę:dry:
Ja z miłą chęcią czy spacerek czy kawka ponieważ nie jest za ciekawie siedzieć samej w domu:-(
Zapraszam!

Lusesita

Mama Adrianka i Iskierki
Miasto
dolny slaska
Rozwiązania
0
Olu!Mozesz przyjechac do Zabek:-);-)
A serio to kolo 2 tygodni i bede miala swoje autko z powrotem!Maz czeka na busa i jak tylko bede miala to wpadam na kawke ze spacerkiem!Choc moj Adi starszy od Paulinki ale raczej spokojna dusza!
U nas dzis pogoda straszna!Az sie wychodzic nie chce!:crazy:

anetasa

Wrześniowe mamy`07
Miasto
Kłodzko
Rozwiązania
0
My się na spacer chcemy umówić a tu pogoda nam płata figla:baffled: podobno tak ma być do końca tygodnia:crazy: a może dłużej. Ale cóż możemy zaryzykować ja dziś pracuję ale jutro i pojutrze mam wolne:tak: więc w każdy z tych dni mi pasuje popołudniu:tak:

Mamcia Paulinki

Rozwiązania
0
Pogoda zawsze płata mi figla jak chcę wyjść na spacer:crazy:Podobno ma padać śnieg w tym tygodniu:baffled:
Któż to się w końcu pokazał!!;-)
Nie ma sprawy!Zapraszam na kawke!;-)
Paulinka będzie wniebowzięta!:tak:

anetasa

Wrześniowe mamy`07
Miasto
Kłodzko
Rozwiązania
0
Mamo Paulinki mam nadzieję że zajrzysz do jutra. Jakby pogoda była taka w miarę jutro to może umówmy się o 15:30 pod sklepm zoologicznym u nas i w końcu roszymy na jakiś spacerek?:-)

reklama

Mamcia Paulinki

Rozwiązania
0
Wiesz anetasa muszę Cię przeprosić ale dziś nie mogę:-(
wiem,najpierw d*** zawracam a potem się wykręcam ale naprawdę nie mogę bo jedziemy do mojej mamy.
Ale za to w przyszłym tygodniu od 14 będę cały czas wolna.
P.S. CHyba już Was kojarzę z Tosią:tak:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry