reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłótnia

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Niunia12345

Aktywna w BB
Dołączył(a)
9 Sierpień 2019
Postów
82
Witajcie poklocilam się z facetem jesteśmy ze sobą 3 lata, zaczęliśmy starać się o dziecko. Od wczoraj jestem u mamy nadal się nie odzywa od wczoraj. Jak myślicie powinnam zrobić ten krok i napisać? Czy lepiej poczekać?.
Ehh nie chce wrócić i żeby spakowql moje rzeczy chce pogodzić się ale po każdej kłótni ja wyciągam Pierwa rękę.
Proszę pomóżcie co powinnam zrobić??
Tęsknię za nim, ale nie pokaże mu ze może mi wejść na głowę. Liczę na wasze szybkie odp 😪😪
 
reklama
Rozwiązanie
Nie wiem dlaczego wsiadlyscie na tego faceta. Związek cały z opisu wydaje sie jak z gimnazjum, bohaterka też nie zachowuje sie powaznie... Obraza sie o klotnie o pralke, wyprowadza do mamusi... To jest powazna kobieta i matka... Wyprowadzka PRZEZ PRALKE?!?!?! SERIO?!
Widzę oboje siebie warci... Gimbaza!!
Kłótnia o blachostke, właśnie wczoraj popsuła się pralka i ja nabuzowana i on nabuzowany bo wiadomo wydatki. Nie rozmawialiśmy wczoraj praktycznie od rana nie wytrzymałam tego i poprostu wieczorem wyszłam do mamy 😪 czy to że się nie odzywa może oznaczać koniec? Czy z facetami tak jest?, 😪😪
 
Czy warto kłócić się o pralkę :(
Facet to dziwne zwierze nikt go czasami niezrozumie. Wróć do domu jeszcze będziecie się śmiali z tej pralki :)
 
Hmm z tego co piszesz to faktycznie błachostka no ale z facetem tak jest że musi unieść sie honorem i ciężko im zrobić pierwszy krok. Zrób tak jak Tobie serce podpowiada ale osobiście bym poczekała jeżeli kocha to zatęskni i się odezwie. Jeżeli się nie odezwie znaczy że aż tak mu nie zależało skoro pozwolił Tobie odejść o taką bzdure i lepiej jeżeli wyszło by to gdy nie ma jeszcze ciąży. Trzymam kciuki abu jednak się odezwał
Ps. Pamiętaj kochana to facet musi sie starać o kobietę nigdy nie na odwrót.
 
Pracuje dziś i jutro jeszcze na 22 a zawsze jak ma tak do pracy to idę do mamy. I myślę że jak nie odezwie się ani dziś ani jutro to wrócę w pon.
 
Dziewczyny jestem, odezwał się że zekomo hasło na fb mu zmieniłam i wielkie pretensje. A dostępu do jego fb nie miałam. Co mam teraz robić???! 😪😪😪
 
reklama
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry