reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłótnie między rodzeństwem

anilek77

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2012
Postów
1 500
Miasto
Pyrlandia
Witam!
Piszę, bo mam już dośc kłótni moich synów (10 i 6 lat). Kłócą się dosłownie o pierdoły i żaden nie odpuści. Nie mam już siły na wysłuchiwanie argumentów "bo on to, a on tamto". Macie też tak? Co robicie w takich sytuacjach? POMOCY!!!!
 
reklama
Moje dziewczyny na razie papużki nierozłączki ale jak młodsza dostanie nóg to czuje że zacznie sie poligon. Zamówiłam na all i czekam na książkę Rodzeństwo bez rywalizacji - Faber Adele, Mazlish Elaine za 22,08 zł | empik.com po recenzji wnioskuję że jest super ! Tejże autorek przeczytałam wcześniej Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby, dzieci do nas mówiły - Faber Adele, Mazlish Elaine za 28,66 zł | empik.com rewelacja ! polecam serdecznie ! :-)
 
Ehhh skad ja to znam!!!myślałam że takie dacie kotow zdarza sie gdy dzieci są odmiennej płci i mozna by rzec ze każde ma cos innego na myśli a tu prosze dwóch chlopców i tez sie klócą jak najęci i to własnie o pierdoły i nie odpuszczają i skarżą...nie jestes sama!moje dzieciaczki tez nieźle dają czadu w tej kwestii!od ładnych paru miesiecy nie ma dnia bez kłótni miedzy nimi...póki co nie biją sie jeszcze wiec nie interweniuję zbyt gwałtownie ale jak sie zaczyna juz przeginanie to wkraczam...niestety krzykiem bo inaczej by sie człowiek nie przebił a potem tlumacze tłumacze i raz jeszcze tlumacze!zachecam do kompromisu,proponuje cos sama ...zalezy z czego kłotnia sie zaczęla!jest ciężko baaa nawet bardzo chwilami ale wtedy przypominam sobie jak my w rodzeństwie sie kłociliśmy i mysle sobie ze wyrosna!!i taka myśl mi przewodzi!
 
Do góry