reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub Mam Zombi :)

u mnie tez nie bylo dobrze juz w szpitalu:-(Karola kilka poloznych probowalo przystawiac i w efekcie tego 2 dni nic nie jadl:-(NIC doslownie. w koncu sama polozna przyniosla mu butle:-(mial zoltaczke i przez jakies 2 tyg caly czas spal z niwielkimi przerwami, jak zlapal brodawke zasypial w sekunde i nic nie ciagnal.to co dziecko mialo wogole nie jesc:wściekła/y:butle ciagnal na spaniu.pomijam fakt ze bylam po cesarce i nikt mi na sali pooperacyjnej dziecka nie przystawil do piersi:no:a lezalam tam troszke.
 
reklama
Karolki przepraszam ze taka dochodzaca jestem, ale naprawde nie zrozumialam :no:
>Karolki
Karola kilka poloznych probowalo przystawiac i w efekcie tego 2 dni nic nie jadl:-(................pomijam fakt ze bylam po cesarce i nikt mi na sali pooperacyjnej dziecka nie przystawil do piersi:no:a lezalam tam troszke.
 
dodam ze polozne sciskaly mu glowe zeby zlapal brodawke, nastrzykiwaly glukoze na brodawke i jemu do buzi i nic:no:
 
Z ta butla to ja tez tak mialam, karmie piersia, a jak maly mial 7 tygodni musialam isc do szpitala na jeden dzien, i co maly mial glodowac? Cale szczescie ze po 5 sekundach juz umial ciagac z butli moje mleczko :-) A teraz ta umiejetnosc sie czasem tez przydaje, przynajmniej moge czasem gdzies wyjsc :-)

Luxik gratulacje dle przyjaciólki, zycze bezproblemowej ciazy:-)

Kira a kto powiedzial ze twoje metody sa zle?? Ja robie podobnie i nie widze nic zlego w utuleniu, poglaskaniu, czy innym usypianiu, jesli i dziecku i nam nie sparwia to wiekszego problemu to znaczy ze jest dobrze :-) , a poza tym mysle sobie tak, kiedy jak nie teraz mozemy sie tak tulic z naszymi dzieciaczkami, no chyba nie jak beda mialy po 15 lat :no:
Przyznam sie tez ze mimo iz maly spi w nocy zawsze w swoim lozeczku, to nad ranem laduje u mnie w lozku i ja uwielbiam te chwile, i gdyby nie to ze spi mi sie z nim w lozku niewygodnie to najchetniej bym z nim spala cala noc.:tak:
 
Luxik on spal i nie mozna go bylo obudzic zeby zaczal jesc:-(probowali mu sciskac glowe za uszami zeby otworzyl buzie i zlapal i nic:-(a na sali pooperacyjnej prosilam zeby mi go ktos na lezaco przystawil bo nie moglam sie ruszyc to mi powiedzieli ze sie nie da:szok::-:)baffled:
 
Karolki - jejku, jak to mu głowę ściskały :szok:. Masakra. Współczuję przeżyć. No i co w takim przypadku robić - przeciez wybiera sie jedyne rozsądne wyjście - butlę. Dobrze że nie kazali ci głodzić synka dłużej
U mnie problemem były za mało wypukłe brodawki (a ja myślałam że sa ok :zawstydzona/y::-D) i podrażnienie, z zaciśniętymi zębami karmiłam, ale jakoś dałam radę. Filip też się przyzwyczaił do takich jakie ma mama :-D. Poza tym w szpitalu Filip nie chciał przybierać i musieliśmy oszukać żeby nas wypuścili, a teraz mosz ;-) - grubasek, czasem mam ochotę tam pójśc i sie przypomnieć - przez miesiąc w stresie żyłam że dziecko nie przybiera, moze nie je, albo nie wiadomo co, a teraz mam ponad 9 kg klocuszka

 
reklama
Do góry