reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kochani Tatusiowie

Mój mąż po przyjeździe jest na razie słodki. W poniedziałek jak zobaczył twarz Dzidziusia na usg 4d, to czuł , jak powiedział "mieszankę fascynacji, szczęścia i dumy". A że Dzidzia jest już duża to twarzyczka była łądnie widoczna. Maleństwo sobie ssało paluszka i raz nawet uśmiechnęło się!!!
Wczoraj mąż miał kolejny sprawdzian bo byliśmy po raz pierwszy w szkole rodzenia. No i na wejście były filmy z porodami , ćwiczenia oraz zwiedzanie porodówki. Chyba troszkę się przestraszył choć teraz się tego wypiera, hi hi.
A że dziś sa mikołajki to Tatuś kupił Dzidzi śliczne skarpetki:-)
 
reklama
karolina77, super ze wam sie malutka pokazala. nasza tez osatnio byla laskawa. nie krzyzowala nozek zebysmy mogli podejrzec czy na pewno nie ma siusiaczka i w kilku ujeciach widac jej calutka buzie (zajmuje caly ekran!) i tak mi cudownie jak to ogladam ze robie to srednio 3 razy na dzien:-)

dostalam ladny prezent na mikolajki wiec troche mniej sie na meza gniewam. a i zarezerwowalismy sobie slub w kosciele. na 20.00. co mnie bardzo cieszy bo po pierwsze nie bedzie juz goraco (czerwiec), bedzie jeszcze widno, i na weselu sie nie umeczymy za dlugo:-D
 
lil kate, gratuluję ustalonego terminu ślubu!!!a w czerwcu to na pewno będzie piękna pogoda. Rozumiem Ciebie, gdy piszesz ze 3 razy dziennie oglądasz Małą. Ja też zanim zasnę muszę pooglądać twarz Dzidziolka. Wczoraj zauważyłam, że Dzidzia kilka razy (na róznych ujęciach) uśmiecha się!!!!Do tej pory widziałam to tylko na pierwszym ujęciu. Buzia naszej Dzidzi też zajmuje cały ekran, hi hi. A nosek to ma taki sam jak ja!!!
 
Dziewczyny... pokaaaaażcie te Wasze usmiechnięte cuda :tak:
Ja z ostatniego usg nie mam niestety ani filmiku, ani ładnego wydruczku :-(
 
ja tez niestety nie dostalam rzadnego takie porzadnego zdjecia same wnetrznosci:-) pochwalcie sie buziolkami waszych dzieciaczkow:tak:
 
Ja niestety nie dostałam nic na mikołajki, mój mąż tym razem sie nie spisal, wrecz przeciwnie nawet mnie zdenerwowal :wściekła/y: ale przeżyje to, bo obiecal,ze kupimy jak najszybciej łózeczko dla naszego maleństwa...czekamy tylko na pieniażki...przynajmniej w kwestii wyboru sie zgodziliśmy
 
My z mężem umówiliśmy się, że w tym roku nic sobie ma Mikołajki nie kupujemy, bo musieliśmy zapłacic za wózek i łóżeczko. W tym roku w ogóle święta zapowiadają się skromne z powodu wydatków związanych z narodzinami córuni. Ale nie martwię się tym za bardzo, kupowanie tych wszystkich rzeczy zrekompensuje mi brak prezentów, musimy tylko zadbac o starsze dzieci, żeby nie odczuły, że obkupujemy maluszka ich kosztem.
 
W sumie ja na swieta tez niewiele wydam bo:

1.ani jednego dnianie spedze w domu wiec koszty przyjecia swiatecznego odpadaja

2. w mojej licznej "wigilijnej" rodzince wprowadzilam plan hausnera dotyczacy prezentow (od kilku lat niezle sie sprawdza)

3. czesc wiekszch prezentow, dla najblizszej rodziny tj.rodzicow jednych i drugich i rodzenstwa kupilam juz jakis czas temu

a bardzo spora premia sie szykuje u mojego meza wiec bedzie mozna przeznaczyc na malenka!:-)


a jezeli chodzi o zdjecie z usg to ja mam chyba jakis przedpotopowy program do odtwarzania dvd w kompie bo za nic nie moge zdjecia z niego wyciac:baffled: a wczoraj ze dwie godziny nad tym siedzialam:wściekła/y: myslicie ze nei chcialabym sie moja slicznotka pochwalic??:-D
 
lil kate: a jaki to program? I czy próbowałaś, po zatrzymaniu filmu na danej klatce, zrobić po prostu klawiszem PrintScreena i wkleić go do jakiegoś programu graficznego? Nie zawsze się tak da, np PowerDVD ma jakieś durne zabezpieczenie, ale ma narzędzie do robienia zrzutów ekranowych z filmików.
 
reklama
Joasiek, akurat jestem u rodzicow, bo oni sobie siedza w zakopanem a a im kotow pilnuje:baffled: wiec nie moge sprawdzic jaki to program. No wlasnie tak jak mowisz probowalam ale wogle nic sie nie dzialo. Tak jakgdybym spacje naciskala:baffled: posiedze jeszcze nad tym jak uda mi sie wrocic do domu i moze cos z ego bedzie:tak:
 
Do góry