reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kokon niemowlęcy

reklama
Rozwiązanie
Co myślicie o kokonie niemowlęcym ? Używacie ? Zastanawiam się czy warto kupić :) miłej niedzieli 😚
Dostałam w prezencie,używałam jak synek był maleńki, może z tydzień, potem nie chciał w nim leżeć ani spać- spał w łóżeczku/wózku, a potem już leżał/bawił się na macie. U mnie się nie sprawdziło, podobnie jak otulacze - synek od początku lubił przestrzeń, odwrotnie niż mówią 😅 zainwestowalabym raczej w fajna matę do zabawy na później zamiast kokonu.
Miałam:) córka spała w nim z nami przez pierwsze dwa tygodnie:) często też używałam na kanapie np. Sama pewnie bym nie kupiła ale dostaliśmy w prezencie więc korzystaliśmy.
 
Jeżeli śpisz z dzieckiem w łóżku to tak, bo w kokonie nie ma takiego ryzyka że przygnoeciesz dziecko albo spadnie na ziemię. Natomiast do łóżeczka nie, bo jednak może to sprzyjać śmierci łóżeczkowej.
 
Dziękuje za odpowiedzi a przy okazji zapytam, czy mogę brać magnez bez konsultacji z lekarzem ? Od kilku dni odczuwam duży ból całych stop i kostek + Zaczęły pojawiać się skurcze Łydek, a wizyta dopiero za ponad 2 tygodnie
 
My mamy kokon i używamy już ponad 7 miesięcy. Jest w łóżeczku, gdzie śpi córka. Bez niego strasznie się kręciła i uderzała w szczebelki, często układała się w poprzek łóżeczka. Magnez nie powinien zaszkodzić. A nie możesz zadzwonić do gina i zapytać?
 
reklama
reklama
1. Kokonu na początku nie chciałam, teraz uważam że może się przydać i mam :)
2. Możesz brać magnez w ciąży, ja brałam do 37tc 3 razy dziennie po 2 tabletki (miałam skurcze). Jeżeli nie dokuczają Ci jakoś bardzo to bierz dwie tabletki dziennie, na pewno nie zaszkodzisz dziecku.
 
Do góry