reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Koleżanka straciła pracę. Co teraz?

gaworka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Moja koleżanka straciła w piątek pracę, a raczej ją rzuciła przez swojego szefa- stary ramol się do nie dobierał. Jej mąż ja utrzymuje więc nie ma problemu, ale myślicie, że powinna tak po prostu odejść? Bez walki, bez niczego? Kurcze może jakąś sprawę temu gościowi założyć?

reklama

Beata2710

emerytka
Rozwiązania
0
Gaworka mam tylko jedno pytanie- Dlaczego koleżanka w piątek nie posza na policję?

gaworka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Wiesz, ona chyba trochę boi się wilczego biletu i dlatego. Sama nie jestem pewna, myślę, że była w szoku-sama się przyzanała. Ona chce to tak zostawić, ale własnie sie zastanawiam czy sa jakiekolwiek sznase na to, żeby mu to udowodnić przed sądem?

Cara87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wiesz, ona chyba trochę boi się wilczego biletu i dlatego. Sama nie jestem pewna, myślę, że była w szoku-sama się przyzanała. Ona chce to tak zostawić, ale własnie sie zastanawiam czy sa jakiekolwiek sznase na to, żeby mu to udowodnić przed sądem?
Musiala by miec swiadkow na to, nagrane jakies rozmowy z nim... Bez tego ani rusz... Jej slowo kontra jego...
On sklamie ze np."zwolnil ja bo zle pracowala, a ta sie teraz msci"
bez dowodow w takich sprawach ANI RUSZ!

gaworka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
No tak, ale jak nic nie zrobi to takie sytuacje mogą się powtarzać? Są jakieś legalne sposoby na to? Właśnie też mi się wydaje, że nic z tego, a ona raczej nie ma na to żadnych dowodów...

owalna

poszukująca
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
[FONT=&quot]nie zrobienie nic jest najgorsza taktyka….potem przyjdzie kolejna i ten znow będzie miał czelność…zaczyna się u nas druga Ameryka albo kobiety dopiero teraz zaczynaja o tym mówić i dobrze by było jakby sie nauczyły ja to takiemu od razu bym dała w twarz..
[/FONT]

owalna

poszukująca
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
no i tak jak myslalam to jednak staje sie coraz czestesze ze szefowie mysla ze wszytko moga : Smyk i kolejna ktora nie chce zakladac sprawy tylko sie skulic..nic tylko takiej przemowic do rozumu..

mamoośka

Rozwiązania
0
A ja wam powiem jedno to szef ma się wytłumaczyć że jej nie molestował a nie ona jemu udowadniać.Ja radze iść do sądu i podejrzewam że jeżeli tak faktycznie było to wygra.

Gosia81

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Witam
Poradziłabym sie jakiegoś prawnika jakie ma szanse. A jak bym nie miała szans to bym tam zadzwoniła i powiedziała anonimowo następnej co ja czeka.Narobiłabym mu wstydu inaczej

reklama

mamabartusia

Miasto
Małopolska
Rozwiązania
0
Fakt, ze w takim przypadku przydałyby sie jakieś dowody.
Może jakaś prowokacja? np. gdyby koleżanka poszła do szefa, sprowokowała rozmowę o tym co sie stało, (choćby tylko mówiąc,że ma zamiar zgłosić się na policję) i nagrać go np. na dyktafon. Zawsze to jakiś dowód....może sie udać chociaż nie musi....

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Pierwsze miesiące ciąży - Ile każda z nas straciła na wadze :) Ciąża, poród, połóg 12
Klaudyna91 Koniec umowy o pracę, przedłużenie do dnia porodu Potrzebuję porady 6
M Umowa o pracę do wrzesnia Potrzebuję porady 34
Dudusia92 Umowa o pracę. Potrzebuję porady 6
S Zaległy urlop po macierzyńskim a nieprzedłużenie umowy i pracę. Potrzebuję porady 3
J Umowa o pracę i ZUS Potrzebuję porady 4
O Umowa o pracę a porod Potrzebuję porady 4
I Urlop wychowawczy + nowa umowa o pracę Potrzebuję porady 1
ewelina_1989 Umowa o pracę, urlop, zasiłek Potrzebuję porady 11
P Umowa o pracę na czas określony a ciąża Potrzebuję porady 24
ulcia2019 Umowa o pracę a ciąża Potrzebuję porady 30
S Wypowiedzenie o pracę a ochrona podczas ciąży ? Potrzebuję porady 3
A Umowa o pracę i ciąża Potrzebuję porady 18
A Umowa o pracę na czas określony a zasiłek macierzyński. Potrzebuję porady 4
Elamama Urlop rodzicielski a umowa o pracę u innego pracodawcy Potrzebuję porady 1
M Umowa o pracę a ciąża. Potrzebuję porady 12
Olciakkk Umowa o pracę. Potrzebuję porady 27
J Zmiana formy zatrudnienia w ciazy Potrzebuję porady 6
N Ciaza a umowa o pracę Potrzebuję porady 32
M Koniec umowy o pracę podczas ciąży Potrzebuję porady 16
Bombisz In vitro a praca Potrzebuję porady 31
L Umowa na czas określony podczas ciąży Potrzebuję porady 1
A ciąża a umowa zlecenie Potrzebuję porady 5
A Koniec umowy o pracę przed porodem a zasiłek macierzyński Potrzebuję porady 15
M urlop wychowawczy a koniec umowy o pracę Porady prawnika 3
AgnieszkaKRK31 Koniec urlopu wych. - koniec umowy o pracę - i co dalej? Porady prawnika 3
ironia Dam pracę zdalną / Zdalny buzz marketer Mamy pracujące 0
Bafinka ciąża w pierwszym miesiącu umowy o pracę Porady prawnika 6
K wypowiedzenie umowy o pracę na czas określony czy można się odwołać w przypadku ciąży Porady prawnika 4
K ciąża a umowa o pracę Porady prawnika 1
F zasiłek macierzyński a umowa o pracę na czas nieokreślony Porady prawnika 1
M Zakończenie umowy o pracę w trakcie trwania urlopu macierzynskiego. Porady prawnika 0
K Umowa o pracę na okres próbny a zwolnienie lekarskie Porady prawnika 0
Lewan Urlop macierzyński czy zasiłek (umowa o pracę i działalność gospodarcza) Porady prawnika 2
M macieżyński po zakończeniu umowy o pracę Porady prawnika 1
malamii06 koniec umowy o pracę miesiąc przed porodem Porady prawnika 7
A umowa o pracę i jednocześnie własna działalność a zasiłek macierzyński Porady prawnika 1
L koniec umowy o pracę a urlop macierzyński 2012 i 2013 Porady prawnika 4
K Ciąża pod koniec umowy o pracę podczas urlopu macierzyńskiego(ewent. obniżenie etatu) Porady prawnika 4
K koniec umowy o pracę a urlop macierzyński i wypoczynkowy Porady prawnika 5
N Umowy o pracę...jak to z nimi jest??? Porady prawnika 1
G Zwolnienie lekarsie podczas urlopu wypoczynk (w trakcie okresu wypowiedzenia o pracę) Porady prawnika 0
M pytanie o pracę Porady prawnika 13
K Rozwiązanie umowy o pracę. Porady prawnika 2
R Wypowiedzenie umowy o pracę Porady prawnika 1
kasia0305 wypowiedzenie umowy o pracę na urlopie wychowawczym Porady prawnika 0
jolek27 Wychowawczy a wygaśnięcie umowy o pracę Porady prawnika 4
K Umowa o pracę tymczasową a zwolnienie l4 Porady prawnika 0
willsonka Wypowiedzenie umowy o pracę a l4. Porady prawnika 3
edytka204 Urlop wychowawczy a umowa o pracę. Porady prawnika 1