reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koleżanka straciła pracę. Co teraz?

Łatwo mówić, ale jak dziewczyna boi się wilczego biletu to może mieć jakieś podstawy do tego. W małym mieście to ona dostanie po tyłku, kontakty i kontakciki robią swoje a gość będzie się śmiał. Łatwo radzić....
Może ktoś inny miał taką sytuacje z gościem?
W 2 zawsze raźniej bo tak to będzie ciężko.
 
reklama
Pewnie że łatwo radzic,ale sama o to prosiłaś.Skoro ona nic z tym nie zrobi to sytuacja się będzie się powtarzac...Może niech idzie do prawnika to on jej powie co ma robic,a to czy któraś tu jest czy była w podobnej sytuacji nic jej nie da.Może niech szuka bratniej duszy w swoim środowisku pracy...
 
Sama nie wiem co robie tu o tej porze...Poprostu szukam sobie jakiegoś zajęcia bo nie moge spac..W sobote pochowałam mame i jakoś nie moge się z tym pogodzic.Bije się z własnymi myślami i szukam leku na bezsennośc.
:zawstydzona/y::zawstydzona/y:mamo Julci bardzo mi przykro z powodu mamy. Traz nawet nie wiem, co Ci napisać, żeby głupio nie wyszło.:zawstydzona/y:Nie wiem jak to jest stracić mamę, mogę się tylko domyślać co czujesz, bo na samą myśl ośmierci mojej mamy aż mnie serce ściska. Mogę Ci złożyć tylko najszczersze kondolencje i zapewnić, że czas leczy rany i za jakiś czas będzie Ci lżej.
 
Do góry