Anetka75
Entuzjast(k)a
Jonatanku!!!
Szczere i proste życzenia
składam w dniu Twego urodzenia.
Wiele uśmiechów , a mało żałości,
długich lat życia w szczęśliwości.
Dobrego zdrowia i pomyślności,
jak najmniej smutków, dużo radości.
Dużo przygód, morza wrażeń,
moc słodyczy, nic goryczy
Tego Tobie Ciotka Anetka życzy
Rymy częstochowskie, ale życzenia szczere!!!
Szczere i proste życzenia
składam w dniu Twego urodzenia.
Wiele uśmiechów , a mało żałości,
długich lat życia w szczęśliwości.
Dobrego zdrowia i pomyślności,
jak najmniej smutków, dużo radości.
Dużo przygód, morza wrażeń,
moc słodyczy, nic goryczy
Tego Tobie Ciotka Anetka życzy

Rymy częstochowskie, ale życzenia szczere!!!
Ja też wcinam właśnie to co zwykle- kanapka z piersią z indyka
Dobija mnie ta dieta już. Tak się zastanawiam czy ja się potrzebnie tak męczę. Może spróbuję jakiś jogurt i zobaczymy co będzie
Jutro idziemy na szczepienie to zapytam sie lekarki kiedy mogę próbować rozszerzać jadłospis. I tak pewnie nic mądrego mi nie powie. Jak nie spróbuję to się nie dowiem.