reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Czesc Dziewczyny przyszlam sie wam wyzalic mimo iz nie jestem z Bialegostoku ale u was jest tak sympatycznie. Nasze moderatorki szaleja, zamknely mi moj watek Jezyk niemowlat- ksiazka https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,1064.0.html , tlumaczac ze jest do tego link i ze moj temat jest "duplowany". Przeciez zrobilam to w dobrej wierze i zamiarach , chcialam pomoc, jesli tak dalej pujdzie to nasz kraj bedzie jedna wielka znieczulica! Przeciez my wszystkie przyszle mamy chcemy znac dobrz nasze dzieci juz nawet przed ich przyjsciem na swiat. Jestem rozrzalona przyszla mama! Czy bylo to sprawiedliwe?
 
reklama
Aniu moderator to niższa ranga niż administrator - jeżeli czujesz sie pokrzywdzona zawsze możesz napisac maila do admina forum... lub napisac na forum w czesci organizacyjnej... ja gdybym sie poczula tak jak Ty z pewnością bym napisała... ale moderator ma swoje prawa i musi pilnowac porządku... może popros niech wytłumaczą dziewczyny dokładnie zasady netykiety, które preferują i wetdy bedzie jasne co możńa a co jest niewskazane...
Ja na swoim forum też czasem musze robić porzadki, które nie wszystkim sie podobają... ale nie zamykam aktywnych tematów tylko dlatego, że sie dubluja... trudno aby w tematyce ciazy tematy sie nie dublowały... ale może tu inna moda...
dopytaj się... niech Ci wyjąsnia jasno i wyraźnie dlaczego tak sie dzieje w końću zaszczytna funckcja modertora obejmuje też wyjasnianie użytkownikom zasad funkcjonowania forum jeżei czegoś chcą sie dowiedzieć :-)

Bycie moderatorem i administratorem to też cieżki chleb i niektóre obowiązki musze dziewczyny wykonywac niezaleznie od swojej woli tylko odgórnie mają nakazane.....
 
Od razu uprzedze, ze juz otrzymalam PW od Ania77 i niezwlocznie na nia odpisalam.
Ale w ramach wyjasnienia:
Ania77 pisze:
Nasze moderatorki szaleja, zamknely mi moj watek Jezyk niemowlat- ksiazka https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,1064.0.html , tlumaczac ze jest do tego link i ze moj temat jest "duplowany".
Nie wiem, czy ktoras z Was otworzyla link, ktory zapodala Ania77.
Moj ostatni post jest o takiej tresci:
'Uprzejmie informuje, ze taki watek juz istnieje (i to nie jeden).
Podaje linki do watkow dotyczaczych tej ksiazki:
https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,999.0.html
https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,998.0.html
https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,1054.0.html
Na przyszlosc prosze nie dublowac watkow. Mozna uzyc SZUKAJ
A tu jest link do ksiazki: Jezyk Niemowlat
Zamykam watek'

Jesli sa jeszcze jakies niejasnosci to zapraszam do dzialu Administracja > jak korzystac z forum, tam mozemy kontynuowac rozmowe na ten temat, zeby tu Wam nie robic offtop'a (zgodnie z netykieta forum).

Ania77 pisze:
jesli tak dalej pujdzie to nasz kraj bedzie jedna wielka znieczulica! 
Jak tak dalej pojdzie, ze kazdy bedzie rozpoczynal nowy watek (mimo, ze juz istnieja takie 3 zalozone w ciagu ostanich 9 dni) z czego 2 caly czas aktywne to zrobi nam sie balagan. To samo tyczy sie korzystania z dzialow. Mamy dzial Gielda > Oddam, zapraszam do niego, jesli chcemy cos oddac - tam napewno taki watek nie zostalby zamkniety.
Pozdrawiam serdecznie :)
 
hej Asiołku, własciwie to pediatrzy mówią, że jesli jest cieplo to mozna po tygodniu wyjść na spacer, ja juz na drugi dzień po szpitalu werandowałam Bogutka na balkonie, ale była prześliczna pogoda.
 
;D ;D ;D to może i ja bede tak wedrowała :-) balkon mamy duży :-) i ogródek :-) super:-) dobrze że to taka pora roku :-)
a u nas śnieg znowu pada.... okropność... dziewczyny musimy sie mocno spiac to może wisłą woli tą wiosnę przyciągniemy :-)
 
oj.. ciągnąć.. ciągnąć... bo buzia juz zmiany temp. potrzebuje. Zaczynam wygladac jak wlasna prababka. ;) A co do słuchania porad mam i babć. Dla mnie osobiscie były bezcenne, tym bardziej, ze nie ufam lekarzom i poradnikom. No i wiecie ze moj synek Bogucha był PIERWSZYM niemowlęciem jakie trzymalam na rekach. Nie mówiąc o innych czynnosciach. Nawet nie mialam dziecka nigdy na rękach. Fajnie co... zaczynałam od ZERA. ;D
 
Ja osobiście to nei mam włąsnie zaufania do mam i babć.... ale mam do siebie... jakoś jest we mnie przekonanie, że jak przyjdzie co do czego to sobie poradze... niedługo sie wybiore na nauki :-) do koleżanek, które mają male dzieci :-) i myślę, ze wszystko bedzie dobrze:-)

niedawno miałam wizyte u lakarza a ja już czekam na nastepną :-)
 
Czesc dziewczyny!! Mam nadzieje, ze nie wezmiecie mi za zle, ze sie tak do was przyczepiam ale tak jak wspomniala juz Ania77 jest u was bardzo fajnie. Sluchajcie mam maly problem, a w zasadzie to dwa...  :-[ Nie wiecie czy w ciazy mozna farbowac wlosy??? No i jak to jest z ta depilacja??? Slyszalam, ze depilacja woskiem odpada, zwlaszcza na duzej powieszchni tak jak w moim przypadku, podobno depilator elektryczny tez, bo bol towarzyszacy depilacji moze wywolac skorcze. A jak jest z depilatorami w kremie lub piance moze cos slyszlyscie na ten temat??? :p Mam zamiar zaczac chodzic na basen a golenie mnie absolutnie nie satysfakcjonuje tym bardziej, ze do tej pory korzystalam z depilatora elektrycznego ;) Serdecznie was pozdrawiam :laugh:

 
Witaj :-) co do depilatorów, kremówi i depilacji... to... co osoba to opinia... ja używam maszynki, czasami depilatora ale tylko na malutkiej powierzchni a jak mi sie nie chce to pianki veet.... czyli prawie wszystkie... aha i plastry z woskiem równiez... jak narazie nic mi nie dolega ani tymbardziej Dzidzi :-)
Włosy też już raz farbowałam i koleżanki w ciązy również... kierowałyśmy sie jedynie tym aby farba nie zawierała amoniaku... :-)
 
reklama
Dziekuję :-)

Ech weekedn poświeca się głównie rodzinie Mężul w domku wiec czas na pisanie ograniczony :-)
dziś odebraliśmy nasze pierwsze szynki ... wedzone :-) wyszły suuuuuuuuuuuuper :-) pozdrawiam moje wspołtowarzyszki miluśko
 
Do góry