reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

;D ;D ;D no skończyłam oglądac Anie z Zielonego Wzgórza :-) teraz dalsze losy idą :-) taka seria na polsacie ... :-)

może dziś wyciągnę Mężula na spacerek bo coś głowa mnie boli :-(

w dalszym ciągu czekam na wiosne.... wtedy ochota na wyjście z domku bedzie wieksza... bo teraz to czasami sie nei chce nawet nosa przez okno wystawić :-(
 
reklama
Moje dziecko już 2 tydzień na zwolnieniu. pogoda do bani. Gdyby nie dzidzia poszla bym choc na solarium, zeby sie słonca nahapać, a tu figa. Będe plakać. :-[ Chyba jakis fajny ciuch sobie kupię....wiosenny.... ;D
 
A ja wczoraj zaszalałam i wydaliśmy 1000 zł na oświetlenie i klamki i i jestem szcześliwa... ja tak lubie taki zakupki :-)
 
Patrzyłam dzis na ten suwaczek, patrzyłam i jakos mi przestal pasowac. nie moglam uwierzyc, ze to juz 14-ty tydzień. I wiecie co zrobilam. Policzyłam wszytskie dni do 24-go sierpnia i wyszło mi... hehehe... ze się zgadza. ;D ja tam zawsze łopatologicznie musze sprawdzic wszytsko. A teraz cicho sza... ide pic GLUTY. tzw. zapażony len :p
 
nie lubie ale tez piłam swego czasu na przemiane materii :-)
ja za chwilke jade jeszcze jegocjować wyglad kuchni a potem umowe podpisac i wpłacić zaliczke ....
ech gdyby człowiek miał wiecej kasy :-)
 
Cześć Wam!
Wczoraj miałam już nadzieję, że wiosna będzie a tu chyba jeszcze poczekać trzeba. :(
W niedzielę moja siostra cioteczna urodziła córeczkę a wczoraj dowiedziałam się, że moja dalsza koleżanka w maju będzie miała kolejnego brzdąca. A tu narzekają na niski przyrost naturalny.
Słyszałyście może coś na temat wypłacania pieniędzy za urodzenie dziecka tzw. becikowe? Koleżanka mówiła, że coś w radio mówili i ma to być 1000 zł. Ale nie wie czy to plany czy już zatwierdzone i ewentualnie od kiedy mieliby wypłacać.
Zmykam już do łóżka.
Pozdrawiam.
 
A propos becikowego to czytałam w prasie że w B-stoku też mają sie tym w lutym zajmowac ale nie sadze aby coś przeszlo...
mamy biedny region

Co do wiosny to niestety ogladalam pogode i musze nas zmartwić... ida wielkie morzy zwlaszcza u nas beda dokuczliwe... i przełom marca i lutego bedzie bardzo zimny ... co za tym idzie nadal czas typowo zimowy....
 
gdzie mozna w Białym kupić herbatke Hipp dla kobiet w ciazy?? Nawet w hurtowniach nie ma :-[. A co do becikowego, to chętnie bym dostala ta kase, roztrwoniła bym ją na SIEBIE. Bo sama idea w takiej formie jakiej istnieje to jest poroniona. Napewno kasa nie zachęciła by mnie do zajscia w ciążę.
 
reklama
nie mam pojecia gdzie kupić taką herbatke a becikowe chetnie dostane ... ale sensu nie komentuje...
 
Do góry