no to dobrze! Dobrze!
A ja- powiem wam- nawet zadowolona jestem...pogotuję sobie przez tydzien, posprzatam w szafie...już dwie pocztowki z Dawidem zmaściłam jedna z bałwanem druga choinką. Bałwan ma czerwony kapelusz i zawadiacka gebusie, a choinka sowiecka gwiazdę i napis Wesołych Świąt, z tym, że S i Ł sa w lewa strone obrocone.
narazie moj choruszek bawi sie smokiem i uklada mazaki wg kolorów.
Zobaczymy co dalej.
najbardziej wniebowziete starsze dziecko- na razie zdrowe a tez ma kwarantanne 10 dni, lekarz kazal trzymac w domu i obserwowac....Gra na komputerze i bezwstydnie sie cieszy.
Jonatan filozoficznie zuje pileczkę- on kocha piłeczki i wszystko mu jedno, grunt ze mama w domu...
Jaka bedzie noc? czekam na gorączke i wyrzuty wysypki...:-( No, nie padac duchem. Będzie dob rze, musi być dobrze.