• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

  • Starter tematu Starter tematu żużaczek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
super prawda?? Gosik od niej mieszkanie kupila - jesli się nie myle

No własnie, gdzie Gosik??


Co do gojenia to zalezy jaki był ząb, jak prosto się wyrywał to szybko sie goi, jak był stan zapalny to dłuuuugo. Znieczulenie pare godzin moze nawet trzymac a czasem zaraz odchodzi - zalezy jak jestes wrazliwa na srodki przeciwbólowe.
 
reklama
Brrrrr dziura po zębie, brzmi strasznie. Ja jeszcze tego nie doświadczyłam, na szczęście. Mnie znieczulenie po plombowaniu trzyma kilka godzin, a i tak pół dawki zawsze dostaję. Jam wrażliwa na środki przeciwbólowe :-) Ekonomicznie :-p
 
to ja jestem nieekonomiczna dla mnie poszły 2 ampułki i po godzinie od wyjscia z gabinetu zaczęło puszczac:) Ale kobitka jest artystą w swoim fachu i jej to powiedziałam. Naprawdę jestem pod wrażeniem
 
agak no mowilam:-D:-D. Jak moj starszy chodzi do niej jak na impreze, to o czyms świadczy. Poza tym te jej włosy chyba go wabią....:-D:-D
Z witkiem z tym połamanym zebem też byłam u niej. Norlamnie działa na małego jak lawendai melisa
 
Jestem, jestem, zakatarzona kompletnie i z głową jak bania. Byłam z Zosią na izbie przyjęć i na razie leczymy ją dalej tym antybiotykiem,bo i tak trzeba go skończyć. W szpitalu stwietdzili, że ogólny stan nie jest zły, uszy w porządku, można leczyć w domu. Zalecili kontynuację zaczętego leczenia. Jak Zośka sie podleczy to wybiore sie do alergologa. Siebie też muszę doprowadzić do pionu, biorę bioparox.
Kalinko wciągnęłam sie w ubieranie lalek. Super!:-)
 
reklama
jestem wielka
udało sie
89d444ec1356b86c.gif
d9734a3b946cf578.jpg
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry