• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

  • Starter tematu Starter tematu żużaczek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Mam jeszcze takie.:happy: Żużaczku, pod rysunkiem są takie kwadraciki, różne opcje- co możesz zrobic z tym obrazkiem. Ja zapisuję jako jpg.
Czy to możliwe, że Zosi już rosna zęby, jakies takie ma na dziąsłach wypukłe cos jakby, a moze mi sie zdaje:confused:
 
reklama
Gosik może, może, Mikołajowi zębule wylazły w 3 m-ce. Teraz mu juz 8 się wyżyna, czekamy. Lada dzien się pojawi. Strasznie marudzi, płacze. Biedactwo! Nie moge wkleić moich lalek. Ale zabawa.
 
uda się... nie uda...?
 

Załączniki

  • doll.gif
    doll.gif
    25,7 KB · Wyświetleń: 43
Ja wysylam do imageshack i potem daje link we wstaw obrazek. A zapisuje jako gif lub jpg pod damulką sa okienka. naprawde fajna zabawa. Moi chlopcy tez robia lalki....ale takie w stylu zombi, kawalarze.
Jonatan spi i wkoncu mam czas na...pracę. Tak tak, pracuje na kompie...maż lezy w poscieli, dzieci tez. za to napisalam do was i lepiej mi. Ale lalek nie robie. :-( Zal mi czasu.pa!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry