• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

  • Starter tematu Starter tematu żużaczek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
ratunku!! Potrzebuję na wczoraj rysunku smiesznego łosia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moze cos znajdziecie w necie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
A to moja lala, przypomina Wam kogoś ? heheheheheh
dolllw5.jpg
 
To minia, nie ma wątpliwości.
No wlasnmie, Gosik, moi chlopcy robia DOKLADNIE takie same laleczki jak twój chlopiec. To ich bawi...
hmmm...
Łoś?
Może byc taki?
moosext7.jpg
 
hejoo, jak mówia teletubisie.
Od rana bol glowy, nie przeszedl mimo dwoch tabletek, cisnienie 134/95, może byc...chyba meteoropatką jestem, czy co?
A moze to wczorajsze siedzenie przy komputerze do polnocy...
W każdym razie nieciekawie mi dzisiaj.
I nadal duzo pracy...za to dzieciakom lepiej, bobruja wesoło.
Jonatan je jak Witek, Żuzaczku, miche kaszy wszamal i miche zupy! jestem w szoku, taki skok.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry