reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
Od razu jaśniej za oknem jak się wasze śmiechalskie rady posłucha. No my też zdrowi. Dzisiaj robiliśmy badania maluchowi, przy pobieraniu krwi był okazały ryk. :-)
Zrobiłam też przegląd ciuszków, i zabawek, pomyłam grzechotki i oddaje je jutro koleżance . ma 3 miesięcna Hanię, a Jonatan olewa pluszaki i gzrechotki. Sam mi pomógł ładnie zapakowac i pytał: pójdzie do dzidziusia ? Atanek pójdzie do dzidziusia?
Nic sobie nie zostawiłam z maluszkowych rzeczy, nawet tetre oddaje i śpioszki, ręczniczki...Nie chcę miec balastu, że niby jeszcze przyda się. Nie chcę, zeby mi sie przydało. :-)
Żużaczku, twoja skrzynka filuterna i ho ho, jaka kalinowa! Sama bym taką chciała, a co.
 
Znalazłam wydmuszki!!
Juuupi!

JG02.jpg
 
Asiu, no jak nie wychodzi, widziałam twoje albumy są świetne!!

Moja mama poszła dziś do szpitala. Jutro ma operację. Prosze o wspomnienie w modlitwie!
 
dziewczyny wiecie gdzie w Bialymstoku mozna poogladac wozki? che zamowic przez internet ale wole najpierw obejrzeć na żywo, niedługo rodzę i ostatnio rzadko wychodze z domu,wiec nie bardzo sie orientuje w sklepach, byłam w FArtlandii na Upalnej, czy gdzieś jeszcze maja duży wybór?
 
reklama
Mania, nie znam nikogo niestety....współczuje stresu.
Ja mam nadmiar niani, ale rodzinnych...babcia, teściowa i mama. najgorzej, że każda uważa się za tę dobrą wróżzkę :-)
Różznie to bywa.
Ale nie muszę się martwić o pracę czy wyjazd, zawsze jest komu sprzedać malucha.
Ja też do pracy w poniedziałek...ech...dizsiaj 3 plany wynikowe napisałam na 2 semestr.
teraz relaksuje sie przy pisaniu literackim.
A gdzie znikła minia?
Agnieszko, za mamę będziemy sie modlić z całych sił!ja mam taki kosyczek drogich osób, za którymi stukam i kołacze do niebieskich bram. Knock knock....VBędzie dobzre. Twoja mam jest wspaniała, będzie dobzre!
 
Do góry