reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
U mnie zaczął się bałaganem. Mam syndrom " niechce mi się", a ponieważ jestem konsekwentna w syndromach, to nic nie robię. :-)
Nie pielę, nie sprzątam, nie gotuję. Piszę, czytam, melancholizuję, kupiłam sobie cos, na co mnie absolutnie nie stać, jednym slowem, babskie sprawy.
W pracy minęły 3 dni, jakos się zbieram powoli w calość. dzieciaki jeszcze wakacyjne, nauczyciele zestresowani, w mojej klasie remont, tułam się zastepczo po wolnych salkach a to od religii, a to od WOS-u...
Mały dostal nie wiadomo skąd zapalenia ucha, Średniaka boli ząb, jutro wizyta u dentysty.
za to mąz jest cudowny, kochany, chwali mnie, ze schudłam, obiecuje zaskórniaki
 
Krysiu, wielkie dzięki. My z synusiem póki co uczymy się siebie nawzajem. Z dnia na dzień odkrywamy w sobie coś nowego. Pewnie duuużo jeszcze przed nami.
 
A ja się chciałam pochwalić, ze mój bobasek po brzuchu bryka, że hoho! Teraz się czuję mamą pełną gębą! Magda śpi na wersalce, sika na nocnik/sedes. Juz nie pamiętam, kiedy się posiusiała w majtki! ja mam brzuch jak w 6 miesiącu z Magdą! Wilczy apetyt mi dopisuje, wiec będę kwiczeć jak trzeba będzie te kiloski zrzucić!
A jak tam Wasze pociechy? Życie? Kalina zamilkła. ..Żużak...Joasiah, Gosik, Mania..Amelka..:angry:.do raportu!
 
A ja mam fazę przed@, irytują mnie drobiazgi , na szczęście mam książki....jabłka...kominek...
In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni in angulo cum libro, jak Umberto Eco powiada.:-)
 
reklama
Minia, ciekawy ten artykuł...Może akurat nie utożsamiam się z tymi neofitami rodzicielstwa, co t uwoerzyli koncernom, a teraz na oczy przejrzeli, ale ogolnie mechanizm prawidlowy. Wiesz, na prowincji i w wielopokoleniowej rodzinie to trochę inaczej jest- babcie, ciotki, sąsiadki maja swoje stare i chytre rady, przyzwyczajenia, w których sporo zdrowego rozsądku w gruncie rzeczy.
Ale artkuł fajny.
OnaMika , witaj.
ja nie jestem z Białegostoku, ani z Bielska, mieszkam akurat pośrodku u nas wszyscy w Pronarze pracują, nawet z Białegostoku dojeżdżają do naszego Pronaru...Cytuję z ich strony:

PRACA - DZIAŁ KADR - PRONAR Sp. z o.o. - konstruktor, technolog, spawacz, mechanik, handlowiec, specjalista ds handlu, programista obrabiarek CNC

AKTUALNIE POSZUKUJEMY:
zam.gif
Specj. ds. marketingu i handlu w branży ogumienia


zam.gif
Specj. ds. handlu wyrobami z tworzyw sztucznych



zam.gif
Specjaliści ds. handlu zagranicznego


zam.gif
Magazynier


zam.gif
Ślusarz


zam.gif
Automatyk-elektronik


zam.gif
Konstruktor technolog pneumatyki i hydrauliki


zam.gif
Specjalista d/s handlu / marketingu (rynki wschodnie)


zam.gif
Specjalista d/s handlu / marketingu, (rynki zachodnie)


zam.gif
Tokarz narzędziowyFrezer narzędziowyŚlusarz remontowy


Poszukaj ofert, sporo ich...nie piszesz, co umie i kim jest z zawodu twój mąż, a to podstawa, jesli mamy ci pomóc....




 
Do góry