reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

Gola84

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
agalodz- mądralka z Waszego Wojtunia!! Rozgadany i jak pokazuje fajnie:) Widziałam wcześniej na FB i nawet z Polą obczajałam :p

reklama

Gola84

Rozwiązania
0
angie - Kingusia BRAWO, ale te nasze dzieciory pomysłowe! Ale Kinga ma już dłuugie włochale! Mama przyznaj się czym myjecie, że tak śmignęły ?;)

Angun

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Agalodz Wojtus świetny, jaki już duży i mądry chłopiec, taki przedszkolaczek mały. A frzy mnie rozbraja!
Angie Kinia super sobie radzi z siadaniem, oryginalny sposób! też ładnie urosła!
Margo dawno nie pokazywałaś Lenki, jak się zmieniła!!!

Aneczka87

Rozwiązania
0
angie brawo dla Kinguni za siadanie, bardzo ciekawy sposób siadania, ale czy to wazne jak wazne że umie, bystra dziewczynka:-D

onanana

Rozwiązania
0
Angie Kinia jest świetna!!! Każdy sposób dobry byle dojśc do celu!! No i te włoski- rzeczywiście rosną jej w tempie ekspresowym!! Ucałuj malutką (choć juz nie taka małą;-)) od cioci!!

onanana

Rozwiązania
0
agalodz kochana ja już na FB widziałam filmik. Wojtuś jest extra hehe ale odjazd:))

ewika87

nasze szczęście
Miasto
mazury
Rozwiązania
0
agalodz o nie Wojtus to ma odlot ;) przeslij ta hustawkę chociaż na tydzień ;)

reklama
Do góry