)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Komentarze do galerii naszych maluszków :-)

Gola84

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
agalodz- mądralka z Waszego Wojtunia!! Rozgadany i jak pokazuje fajnie:) Widziałam wcześniej na FB i nawet z Polą obczajałam :p

reklama

Gola84

Rozwiązania
0
angie - Kingusia BRAWO, ale te nasze dzieciory pomysłowe! Ale Kinga ma już dłuugie włochale! Mama przyznaj się czym myjecie, że tak śmignęły ?;)

Angun

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Agalodz Wojtus świetny, jaki już duży i mądry chłopiec, taki przedszkolaczek mały. A frzy mnie rozbraja!
Angie Kinia super sobie radzi z siadaniem, oryginalny sposób! też ładnie urosła!
Margo dawno nie pokazywałaś Lenki, jak się zmieniła!!!

Aneczka87

Rozwiązania
0
angie brawo dla Kinguni za siadanie, bardzo ciekawy sposób siadania, ale czy to wazne jak wazne że umie, bystra dziewczynka:-D

onanana

Rozwiązania
0
Angie Kinia jest świetna!!! Każdy sposób dobry byle dojśc do celu!! No i te włoski- rzeczywiście rosną jej w tempie ekspresowym!! Ucałuj malutką (choć juz nie taka małą;-)) od cioci!!

onanana

Rozwiązania
0
agalodz kochana ja już na FB widziałam filmik. Wojtuś jest extra hehe ale odjazd:))

ewika87

nasze szczęście
Miasto
mazury
Rozwiązania
0
agalodz o nie Wojtus to ma odlot ;) przeslij ta hustawkę chociaż na tydzień ;)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry