reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Konkursy-prosimy o głosy

zauważyłam że jak korzystam z innej przeglądarki niż internet explorer tj. opery to nie ma problemów z kodami :tak:
 
reklama
posłuchałam Dombar tylko ze w druga strone (na firefoxie mi nie wchodziło a na explorerze wchodzi) i ładnie wszystko gra. Od razu zaglosowałam-szkoda ze te 2 dni zmarnowałam:( No własnie Dombar jak ty to zrobiłas-taka ilośc głosów
 
hej nie mam pojęcia, rozesłałam link wszystkim znajomym m.in. na naszej klasie i wiele osób przekazało podobno dalej, ale ze aż tyle :zawstydzona/y:
 
Głosy oddane :tak: i tak nieważne kto będzie na pierwszym miejscu, oby się zmieścić w pierwszych 150 a później to już wszystko od jury zależy.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry