reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koronawirus a wizyta u ginekologa w 20 tyg ciazy

Nie ma żadnego w odległości 60 km ? No proszę Cię. Prywatnie by Cię przyjął jeszcze tego samego dnia którego dzwonisz. No a co do ruchów dziecka wiesz że to jest trochę słabe usprawiedliwienie? Teraz jesteś w 20 tyg. - Więc mogę się domyślać że byłaś tylko jeden/dwa razy na wizycie u ginekologa na początku ciąży,tak?
Masz rację w odległości 30 km też mogłam znaleźć lekarza. U lekarza byłam 3 razy mam wszystkie badania najważniejsze zrobione
 
reklama
Napewno jutro pójdę. Jakby było miejsce wcześniej to napewno bym skorzystała. W 13tygodniu miałam robione usg i mierzone dzieciątko na następną wizytę miałam za 5 tygodni tak zdecydowała pani doktor skoro było wszystko ok, a że pech chciał ze miała wypadek. A poza tym nie wszyscy robią usg na wszystkich wizytach
 
Napewno jutro pójdę. Jakby było miejsce wcześniej to napewno bym skorzystała. W 13tygodniu miałam robione usg i mierzone dzieciątko na następną wizytę miałam za 5 tygodni tak zdecydowała pani doktor skoro było wszystko ok, a że pech chciał ze miała wypadek. A poza tym nie wszyscy robią usg na wszystkich wizytach
Spokojnie, przewaznie są 3 USG na całą ciążę więc to nie problem że minęło te 7 tygodni, poprostu idź bo połówkowe jest ważne, zachowaj ostrożność, dezynfekuj ręce często po dotykaniu klamek, drzwi, poręczy i nie stawaj blisko ludzi
 
Spokojnie, przewaznie są 3 USG na całą ciążę więc to nie problem że minęło te 7 tygodni, poprostu idź bo połówkowe jest ważne, zachowaj ostrożność, dezynfekuj ręce często po dotykaniu klamek, drzwi, poręczy i nie stawaj blisko ludzi
Dziękuję za radę pozdrawiam
 
To jest prywatna wizyta ale już odwołano mi endokrynologa i dentystę a były to wizyty prywatne.... Więc boję się że ta też nie dojdzie do skutku....
A w którym tygodniu jesteś? Ja też chciałam iść do dentysty bo ząb mi się złamał na pół ale na szczęście nie boli mnie.
 
reklama
23 tc i pobolewa mnie ząb bo się ukruszyl więc umówiłam się do dentysty i benc odwołane.... Ja dodatkowa biorę zastrzyki z heparyny więc wizyta by się przydała z usg.
 
Do góry