reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koronawirus a zabieg chirurgiczny.

Lusia62

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
385
Dziewczyny doradźcie mi.28.04 mam zabieg na żylaki w prywatnej klinice w Warszawie.
Już dwa razy odkładałam z powodu chorób dzieci, a teraz pandemia.
Czy będąc na moim miejscu ryzykowały byście x pójściem na zabieg?? :(
 
reklama
Ja bym zadzwoniła do tej kliniki i się zapytała czy termin jest aktualny.
Podejrzewam, że jeszcze długo lepiej nie będzie, więc ja bym nie przekładała i jeśli jest taka możliwość, to zgłosiła się do zabiegu. Prawdopodobieństwo złapania koronowirusa pewnie jest mniejsza niż przy pójściu na zakupy.
 
No właśnie dzwonili do mnie w celu potwierdzenia wizyty. :(

Mam czas do środy, żeby się zastanowić.
Bardzo bym chciała w końcu się tego pozbyć. Zobaczę jeszcze jak to się rozwinie, choć w Warszawie jest dużo zakażeń :/
 
Ostatnia edycja:
To ja bym się zdecydowała. Skoro to klinika, to pewnie bada swój personel medyczny pod kątem koronawirusa.
A to chyba jednodniowy pobyt jest?
 
lepiej się upewnić jak to wygląda u nich. Moja znajoma miala normalnie przeprowadzony zabieg w prywatnej klinice - u niej chodzilo o korekte uszu. Każde miejsce podchodzi indywidualnie.
Wydaje mi się że w prywatnych miejscach jest bezpieczniej niż w publicznych wiec ryzyko ewentualnego zarazenia chyba mniejsze
 
Zabieg powinnam mieć 2 dni temu, ale Zrezygnowałam,. Niby zapewniali, że będzie ok, ale dmucham na zimne.
 
reklama
Jednak teraz żałuję, że zrezygnowała z zabiegu :( od wczoraj z bólu chodzić nie mogę. Dziś rodzinny mi przepisał neoparin 60 :( czy orientuje się ktoś dlaczego nie robi się tego zabiegu w cieplejsze dni? Bo chyba nie chce czekać do września
 
Do góry