reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla maluszka

Paula_94

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Styczeń 2020
Postów
37
Cześć dziewczyny :) jakie kosmetyki dla maluszka uważacie za najlepsze? I co sądzicie o kosmetykach z rossmana babydream? Używałam ich na sobie i muszę przyznać, że oliwka jest dużo lepsza jak ta z bambino i Johnsona. A Wy co myślicie?
 
reklama
Lubię babydream, ale jeszcze bardziej hipp. Od urodzenia z nami, z babydream mamy krem do buzi :) plus do zadań specjalnych zimowy z momme :)
 
Mój brzdąc ma problemową skórę więc dla mnie wybawieniem były kosmetyki Oillan baby.
Na temat babydream niestety nie mogę się wypowiedzieć bo do tej pory nie miałam okazji ich wypróbować - wszystko przede mną😃 z tego co czytałam to mają bardzo dobrą opinię.
 
Poród dopiero przede mną. Za dwa tygodnie. I zastanawiam się właśnie od jakich kosmetyków zaczynać. Mam juz komplet z babydream i z hippi. Nie chcę ich mieszać i wypróbuje je osobno. A jak z pieluszkami? Jakie najbardziej polecacie?
 
Ja od początku kupuję Dada.
ostatnio czytałam jakieś porównanie i Dada extra care wypadły podobnie jak pampers premium a cena niższa :)
mokre chusteczki będę wypróbowywać water wipes i cheeky panda - mam nadzieję że nie śmierdzą tak jak inne

zastanawiam się nad kosmetykami sylveco , derma , 4 szpaki, hagibaby
 
Ja mam kupione Hipp cala serie..czytalam ze maja bardzo dobry skład

Chusteczki mam pampers Pure
Pieluszki Premium Care..ale pewnie wsio wyjdzie po czasie czy nie beda uczulac
Jestem w 32tc..i czekamy:D
 
ostatnio czytałam jakieś porównanie i Dada extra care wypadły podobnie jak pampers premium a cena niższa :)
mokre chusteczki będę wypróbowywać water wipes i cheeky panda - mam nadzieję że nie śmierdzą tak jak inne

zastanawiam się nad kosmetykami sylveco , derma , 4 szpaki, hagibaby
Chusteczki cheeky panda mogę polecić, nie mają brzydkiego zapachu raczej taki delikatny ledwie wyczuwalny.
 
Chusteczki mam z dady. Pieluszki na początek tez. Dzieci brata uzywaly od początku i bratowa bardzo zadowolona była. Na pampersy miały uczulenie. Zastanawiam się jeszcze nad jakims dobrym pudrem do pupki. Myślałam jeszcze o kosmetykach z mixy, ale mi nie wszystkie z tej firmy służą i boję się, że Małemu też będą skórę wysuszac
 
reklama
A i mam jeszcze na próbę paczkę z lupilu z Lidla bo byłam ciekawa jak wpadną na tle dady. Zakupię jeszcze jakieś inne. Będę testować :)
 
Do góry