reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla mamuś

Ja kupowalam w Polsce, a ze maja dluga date bo az do 2009 to kupilam wiecej. Tutaj nie widzialam na polkach w zadnym sklepie, jedynie co to mustella jest na necie, ale ja jakos nie mam zaufania to kupna kosmetykow przez net;) Jezeli masz taka mozliwosc mozesz oprosic kogos w polsce o kupno i przeslanie nawet poczta polska, to nie jest ciezkie wiec nie powinni duzo za to pobrac.
 
reklama
KACHASEK no co ty nie przepraszaj ja to w tonie żartu pisałam
poprostu dla mnie jest za późno
ale napiszę jeszcze raz pierworódkom naprawdę warto w siebie zainwestować
 
Kochane Mamulki - ja w ciązy nie nabylam zadnych rozstępow....smarowalam sie Mustellą i oliwką w zelu....natomiat po porodzie jak dostalam nawalu pokarmu cyculki niestety troche potrzaskaly...nie duzo ale jednak....tak mysle sobie ze nie do konca da sie uniknąc tych paskudnych rozstepow.....ale napewno uzywanie odpowiednich kremow czy preparatów moze bardziej uelastyczniac skore co sprawia ze nawet przy sporym rozciągnieciu ona nie pęknie albo nie ąz tak bardzo!!!!

 
JA smarowałam sie w pierwszej ciąży Gerberem, dodatkowo używałam oliwki Johnsona dla dzieci. Do końca ciąży było super. Ale po porodzie UPS!! Wyszły na bioderkach i na piersiach. Na piersiach to nawet rozumiem. Żadna część ciała nie wytrzymałaby takiego nagłego wzrostu:-D


AAAaa jeszcze mało pytanko, czy można używać zwykłych kosmetyków w ciąży? Czy są jakieś ograniczenia?
 
Majka5 - czytalam kiedys ze kobiety w ciązy nie powinny uzywac kosmetykow ktore zawierają kwasy owocowe,,,,dlatego trzeba czytac sklad danego preparatu!!!

 
Ja gdzieś czytałam, ze nie powinno się stosowac żadnych kremów czy balsamów przeciw cellulitowi...odchudzających zawierających kofeinę :happy:

I widzę, ze dużo kobitek używało tych kosmetyków z rossmana :-) Widziałam je właśnie kiedyś... nie są aż takie drogie i jak jeszcze pomagają to super :-) :tak:
 
A ja wam powiem, ze jedrnosc skory jest uwarunkowana genetycznie, jak ktos ma miec rozstepy to chociazby wydal krocie na specyfiki to i tak je bedzie mial...podobnie jest z zylakami, niestety....Na dobry poczatek wystarczy oliwka, ja uzywam w zelu bo nie jest taka tlusta. W poprzedniej ciazy uzywalam kremu fissan, polecam bo fajnie sie go wciera, chociaz zapach jak dobrze pamietam to taki sobie....
 
o...nie to oznacza ,że żylaczki i rozstępiki będę miała po mamusi :baffled:
Mimo wszystko zamierzam walczyć z genami :-D
 
reklama
Dziewczyny, a jak to jest z kosmetykami do twarzy? Gdzies czytalam ze nie powinno sie stosowac kremow z retinolem, wit A...bo moga powodowac wady plodu. Czy to prawda? Jakie kosmetyki do twarzy sa w takim razie bezpieczne?
 
Do góry