reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla mamuś

gazelaczek dzieki za te stronke, ostatnio cos mnie bola nogi tak na wysokosci kolan z tylu, jak rozmawialam z mama to u niej tak wlasnie w ciazy zaczely sie zylaki :-( mam nadzieje, ze moge temu jakos zapobiec.
 
reklama
Kathhe - to była specjalna ciążowa. Na zwykła chyba nie powinno się chodzić, bo nie wolno ćwiczyć mięśni brzucha, ani robić wielu pozycji (mozna np pouciskać żyły, a to blokuje dopływ tlenu do dzidzi). Za to robi się dodatkowe rozciągania przydatne do pozycji porodowych i ćwiczy na rozmaite dolegliwości - zeby nie bolał kręgosłup, skurcze nia łapały w łydki, na ujędrnienie biustu.

Ja zawsze lubiłam ćwiczyc więc szukalam takiej gimnastyki od razu jak zaszłam w ciążę. Mam wrażenie że dzieki temu miałam więcej energii i rzeczywiście udało mi sie uniknąć bólów kręgosłupa. A łydki miałam takie zgrabne jak nigdy przedtem, hihi
 
chyba nie wszedzie są takie gimnastyki :) Mam nadzieję, że uda Ci się coś znaleźć. Ja w W-wie muszę daleko dojeżdzać, bo w okolicy sa tylko "zwykłe" fitness ;-)
 
Mam ten sam problem u mnie w okolicy nic nie ma :-( musialabym dojezdzac do Brukseli a pociag w jedna strone prawie godzine i pozniej jeszcze jakies tramwaje to mi sie srednio usmiecha.
Probuje cwiczyc sama w domu, ale raczej z miernym efektem :zawstydzona/y: nie ma to jak wsparcie grupy - to motywuje.
 
gdybym wiedziala jak to cwiczylabym sama a tak nawet nie wiem co moze zaszkodzic a co nie zaszkodzi dziecku:confused: mam rowerek stacjonarny-na nim chyba moge sobie jezdzic?
 
Jak dziewczyny smarujecie się już specjalistycznymi kremikami?? :happy:

Ja sobie chyba ściągne z internetu jakieś ćwiczenia dla kobiet w ciąży i będę sobie w domq ćwiczyć :tak:
 
ja sobie kupiłam krem na rozstępy i na przebarwienia z Matern,nie wiem co z tego będzie ale co tam,raz się żyje i żałowac sobie nie będę w takim ważnym okresie w życiu!
Julinko myślałam też właśnie o tych ćwiczeniach i jak coś znajdziesz to podaj link jeśli mozesz,ja jak będę miała chwile to też poszukam!

pozdrowionka!
 
reklama
Ja dziewczynki, zaczęłam stosować kosmetyki dla kobiet w ciąży zacząwszy 4 miesiac ciązy..czyli niedawno:-p
Do kąpieli stosuje babydream - żel do kapieli i pod prysznic Rossmana..
Natomiast do masowania - krem przeciw rozstepom ZiAjKA mamma mia - ZIAJI od 4 miesiąca ciąży...
Nie wime czy pomoże, ale lepsze to niż nic..tym bardziej ze ja mam tendencje do rozstępów..
A na ćwiczenia to wskazany i bardzo dobry jest basenik;-)
Jak tylko pozbedne się tej strasznej infekcji to zamierzam się zapisać..:tak:
 
Do góry