reklama

Rozdwojone Mamuśki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2007' rozpoczęty przez BASIA.J, 24 Sierpień 2007.

1. BASIA.J

BASIA.J Fan(ka)

chyba czas na nowy watek :baffled:
    :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

PIERWSZA ROZDWOJONA MAMUŚKA :

MARTUCHA - SYNEK - BRUNO -2400g

WIELKIE GRATULACJE JESZCZE RAZ

czekamy na powrót do domku i do nas i pierwsze fotki !!!!!!!

2. RENIFER_24

RENIFER_24 M-X'07, W-IX'09

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! niedawno mówiłyśmy że mamy jeszcze troche czasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. reklama
  4. ullana

ullana Mamy październikowe 2007

no to mnie zatkało !!! :szok: mam nadzieję, że ja jednak jeszcze trochę wytrzymam....będe ściskać nogi :-D

5. manya

manya Mamy październikowe 2007

Martucha ale nam niespodzianke zrobilas! Witamy pierwsza rozdwojona mame:-)
    Najwazniejsze ze wszystko pieknie i ladnie...i zyczonka szybkiego powrotu do domku z pociecha!!!
    no ale sierpnia to sie nie spodziewalysmy!!!:-p

6. misia_q

misia_q Turbomama

Ojoj Martucha miała termin na 9 października :szok: Cudowna wiadomość że zdrowy i taki duży! :tak: Wielkie gratulacje! :-D:-D:-D

7. Rudson

Rudson Mamy październikowe 2007

Kurcze kobitki to rzeczywiscie powinno nas zmobilizowac :tak::tak::tak:

A swoja droga to "kawal chlopa" z Bruna :-):-):-):-):-) Super ze wszystko dobrze :-):-):-)

8. misia_q

misia_q Turbomama

wiecie co ale to mnie troszkę uspokoilo, skoro dziecko urodzone w 33 tygodniu ciaży juz tak porządnie waży i w zasadzie zdrowiutki to po prostu kamień z serca... :tak:

Martucha pewnie wszystko napisze, jestem ciekawa jak to się zaczeło! :szok:

9. ewa_q

ewa_q Fanka BB :)

a ja nadal prawie nic nie mam dla maleństwa, no i torba do szpitala jeszcze w lesie... jak tak dalej pójdzie to pewnie obudzę się z ręką w nocniku...:szok: ooo nie!!! za tydzień wypłata, od razu ruszam na wielkie zakupy!

10. reklama
  11. Loi

Loi Fanka BB :)

zgadzam się!! wielka ulga!
    no to mówicie zaczynamy
    :-D:-D:-D:-D

12. Rudson

Rudson Mamy październikowe 2007

Z tego zo wiem to raczej nie miala zagrozonej ciazy...cale wakacjwe podrozowala, odpoczywala i urlopowala na calego i nigdy na nic nie narzekala:-)

Poleć forum