reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

Cenowo bardzo tanio jest w Myszka-sklep, na Miodowej 9. są też na allegro, jak komuś nie chce się jechać. Ceny w sklepie takie same jak w internecie.
 
reklama
Dziewczyny
Likwiduja sklep kolorino na wodnej i sa duze przeceny na wszystko. Warto jechactam. Sklep bedzie czynny tylko do 24.12.
 
uuuu nie dali rady????

a ktoś może wie, gdzie można kupić Misiowy Ogródek nestle??? już oblazłam chyba pół Krakowa i nie moge znaleźć???
 
Zgadzam się z bridget. W entliczku pentliczku masz wszystko w jednym miejscu od pieluch po kosmetyki, ubranka zabawki wózki itp... po prostu wszystko. Jedyny minus sklepu to to że nie mają zbyt tanio.
 
hej mamusie zgadzam sie ze w entliczku jest wszystko, ale ceny maja wysokie. Jednak dla mam ktore maja zamiar kupowac wszystko nowe to sie oplaca :) bo jak ktos wspomnial jest 10 % upustu przy kwocie powyzej 2000 zl , a 5 % do 2000 zl. My tam kupowalismy wozek, ale tylko dlatego, ze byla promocja :) i wyszlo nad 500 zl taniej niz taki sam nowy na necie i nie placilismy za przesylke :). A jesli chodzi o wozki to polecam x-lander z obrotowymi i pompowanymi kołami :) super:)
 
Ja polecam Myszka sklep na ul.Miodowej i w sąsiedztwie na ul starowiślnej 28 sklep 4 bobas. Oba sklepy bardzo tanie. Są też na allegro_Ostatnio kupowaam tam wyprawke i naprawde jest miła obsługa i ceny są naprawde ok. W smyku czy entliczku jest wygodnie bo jest duży wybór i wszystko w jednym miejscu jednak ja chciałam zaoszczędzić i wybrałam mniejsze sklepy.
 
Co do sklepu Myszka to ja mam zupelnie inne zdanie. Kupowałam tam raz i nigdy więcej! Zakupy zrobiłam przez internet, mailowo powiadomilam sprzedawcę kiedy chcę się zgłosić osobiście. Dostałam odpowiedź, że nie ma problemu. Przyjechałam w wyznaczonym terminie, pani sprzedawczyni powiedziała, że ona nic o moim zamówieniu nie wie, dzwoniła przy mnie do szefowej i słyszałam jak tamta mówi, że jest gdzieś tam na końcu miasta, nie pamięta o moim zamówieniu i ma inne sprawy na głowie. Czyli zostałam totalnie olana! Ale jak już byłam w sklepie, no to wybrałam kilka podstawowych rzeczy dla dziecka, typu pieluszki, ręczniczek, mydło, nie pamiętałam wszystkiego co zamawiałam, bo sporo tego było... Jak rozmawiałam później z koleżanką to też miała tam podobną akcję i też się do sklepu zraziła..
 
reklama
witam się:)

mój sposób na zakupy ciuchowe to są jednak okazje na allegro, często za małe pieniążki upoluję używane ciuszki nexta w super stanie, ze sklepów w realu ;) lubię entliczka na kurdwanowie, jak dla mnie jest najlepszy z tej sieci w Krakowie, niestety nienajtańszy...
dlatego sprzęt taki jak wózek, pchacz - kupowałam na allegro, różnice na jednej rzeczy potrafiły być od 30 do 100 zł między netem a entliczkiem :szok:

bardzo lubię też smyka w galerii Kazimierz, mają wsiooo dla dzieci i niestety jak się tam zapuszczę to wychodzę z siatą a siedzę i oglądam z godzinę... ceny ok, czasem fajne promocje, ubranka dobre jakościowo
w gal Kazimierz jest też mothercare, ale ceny dramat, wogóle ile razy tam byłam to byłam sama :-D ludzie tylko oglądają... no ale jak bluzeczka z krótkim rękawkiem na bąbla kosztuje 65 zł a pidżamka 90 zł to o czym my mówimy...
mają fajne wzory, no ale ceny nie na polskie warunki
lubię też h&m w gal.krakowskiej, duży wybór i można wybrać coś cenowo przystępnego
a poza tym to fajne są rzeczy w 5-10-15 na kapelance i w solvayu, oraz tesco ma spoko ubranka (cherokee i F&F)
tak więc mój pomysł na ubranka, to trochę używanego, trochę nowego :tak:
 
Do góry