reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa cukrowa

reklama
a mi lekarz powiedział że można wypić w domu i dopiero pojechać do przychodni żeby być tam po godzinie
 
aga, ale najpierw trzeba zmierzyć poziom cukru na czczo - by wiedzieć że sie takim stęzeniem glukozy nie zaszkodzi badanej.
 
Mnie się wydaje, że najlepiej (najpewniej) iść się zapytać do laboratorium gdzie będziecie robić te badanie jak ono ma wyglądać. Ja tak zrobiłam i już wiem co przynieść (glukozę i książkę do czytania) i jak będzie to wyglądać. Może każde laboratorium ma swoje procedury dotyczące tego badania...
 
procedury procedurami,

ale na pewno nie wolno się ruszać za duzo, powinno sie zrobić badanie na czczo (bo jak jest duzy cukier na czczo, to nie wolno pic glukozy), i nie wolno jeść i pić do końca badania.
i dzień wczesniej tez za duzo węglowodanówi cukrów nie jeść.

nawet jak w labolatorium mówia inaczej to powyższych zasad nalezy sie trzymać.
 
reklama
Do góry