reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książki, filmy, seriale...

sarka

trójkowa mama
Dołączył(a)
8 Marzec 2005
Postów
4 041
No więc zakladam wateczek, który jak myślę bedzie hulał pełna parą, dzięki niemu nic nam nie uleci w niepamięc, zawsze bedzie można zajrzeć w razie potrzeby i odszukac co nam potrzebne:tak:
Także do dzieła, polecajcie, polecajcie i jeszcze raz polecajcie:-)
 
reklama
no to ja pierwsza bo jak widze nikt sie nie kwapi narazie :)
zaczne od filmow z "lamusa;)"i nie tylko

Filmweb.pl - łeb pełen filmów! film na ktory poszlam przypadkiem a ktory swoja fabula sprawil ze ciagle do niego wracam:)

Filmweb.pl - łeb pełen filmów! przepiekny, zabawny i wzruszajacy, tez bylam na nim przypadkiem i gdy wychodzilam z kina nie moglam przestac plakac tak mnie poruszyl, cudowna niebanalna historia:)

Filmweb.pl - łeb pełen filmów! ogladalam nawet wczoraj na HBO po raz nie wiem ktory:) film jest zabawny i strasznie kochany:) sprawia ze usmiech z buzi dluuugo nie znika, swietna muzyka,w moim przypadku dodatkowy sentyment;) - Ashton Kutcher wyglada kropka w kropke jak moja pierwsza milosc a w tym filmie az za podobnie co sprawialo ze cudne wspomnienia wracaly... eehhhhh

Filmweb.pl - łeb pełen filmów! fantastyczna historia o marzeniach:) wzruszajaca opowiesc o samotnosci w dobrobycie i o tym ze w kazdym momencie zycia mozemy sie zmienic i spotkac kogos kto stanie sie nam bliski

Filmweb.pl - łeb pełen filmów! komedia romantyczna na poprawe nastroju:) heheh najlepsze jest to ze w zyciu kobiety tez robia takie rzeczy;)

Filmweb.pl - łeb pełen filmów! baaaardzo dobry, trzymajacy w napieciu przez caly czas sprawia ze czlowiek sie zastanawia co by zrobil gdyby...tez ogladalam chyba z 3 razy, prawda jest taka ze jak mam obejrzec jakas chale w Tv to wole cos dobrego co juz widzialam.

Filmweb.pl - łeb pełen filmów! kolejna bardzo dobra sensacja, wpadlam na ten film na seans24 i naprawde polecam, nie przypomina amerykanskich produkcji o gangsterach, jest prawdziwy a glowni aktorzy tak sie wczuli ze chwilami az mi sie "noz w kieszeni otwieral"

Filmweb.pl - łeb pełen filmów! nie wiem jak okreslic ten film.. jest opisany jako thiller, przerazajacy, drastyczny i szokujacy na dodatek na faktach.. z bezsilnosci sie poplakalam poprostu, uwazam ze jest bardzo dobry ale ostrzegam ze trzeba sie nastawic na okrucienstwo
 
Widze coraz wiecej chetnych na nadanie imienia Mikolaj swojemu synowi - polecam zatem zapoznac sie z seria ksiazek o przygodach Mikolajka Rene Goscinnego z obrazkami Sempe'go ;) ku przestrodze ;)

Wiekszosc pewnie zna a kto nie niech sie koniecznie zapozna - lekkie i nieraz mocno mnie rozwalilo jakie dzieci potrafia byc :]

polecam rowniez koncert S&M - Symfonia i Metallica :) ponoc dzieci lepiej reaguja na muzyke klasyczna a tej jest tutaj odrobinke ;] zreszta Zuza sluchala i nie jest jakas mega postrzelona :D
 
Ostatnia edycja:
Jeśli idzie o filmy - polecam Almodovara. Docenia widza i nie podaje mu miałkiej, przewidywalnej fabuły z obowiązkowym happy-endem. W zasadzie polecam każdy, a już zdecydowanie Volver i Kwiat mego sekretu. Zawsze wprowadzają mnie w dobry nastrój:-)

Co do seriali to najlepszym wg mnie jest "Gilmore Girls", w Polsce - nie wiedziec czemu - tłumaczony jako "Kochane kłopoty".
Jest to opowieśc o dwóch przyjaciółkach: matce i córce, (różnica wieku -16 lat).
Opowieść pełna ciepła, małomiasteczkowego klimatu oraz inteligentnych i dowcipnych dialogów. Można obejrzec w tvn7, wciąż to powtarzają.
 
Och ja ostatnio czytam Musierowicz, żeby sie rozerwać po przygodach z wampirami;-) Ja uwielbiam czytać.
Ostatnio mój ukochany film to "Dziennik Bridget Jones". Uwielbiam ją, jest taka prawdziwa.
A w niedziele miałam seans "Sierociniec" plus "Dracula" z 1992. CUDO!!!
W ogóle to oglądam co popadnie i co mi sie pod ręke nawinie hahahaa.
A z seriali to kocham CSI, Housa, bardzo lubie Potyczki Amy, ale teraz oglądam "Mental, zagadki umysłu". Ale chyba jedyny serial, który ogladałam od deski do deski to CSI Miami...Reszta to zaczynam a potem sie okazuje, że mam tysiące spraw w tym czasie.
 
Ja również lubię filmy Pedro Almodovara. Każdy jego film opowiada niepowtarzalną historię. Każdy film jest inny.
 
Ja jestem fanka seroalu "Gotowe na wszystko" zarabisty serial dla każdego, rewelacyjnie nakrecony:-D i do niedawna uwielbiałam "Lost" (uuuwielbiam Joscha Hollowaya:-pmniam)ale juz sie skończył:-(
Co do filmów to tu totalne zróznicowanie, w zalezności od tego na co mam ochotę. No teraz na pewno nie oglądam horrorów bo nie chce się denerwować:-D
Na dziś mam w planie obejrzeć "Mr Killers" - nowy z Aschtonem Kutherem:-p
 
A ja teraz czytam "Dziewczyna w Mieście Aniołów". Zapowiada się świetnie. A ogólw jakby co to dajcie znać bo ja mam mnóóóóóóóóóóóóstwo ebooków chetnie się podziele.
 
ooo ja też "gotowe na wszystko" i jeszcze kiedyś "sex w wielkim mieście" :)

swoją drogą może to głupie, ale jako że skupić mi się w tej ciąży ciężko, to oglądam czasem "świat według Bundych" , nic skomplikowanego a można się czasem nieźle ubawić :)
 
reklama
Ostatnio M przyniósł mi film do płakania jak stwierdził(pół jego jednostki wojskowej ponoć płakało!:eek:). Film disneya, faktycznie dużo motywów do płaczu. Tylko, że ja raczej nie ryczę na filmach. Za to mojemu M zaszkliły się oczy, a synek popłakał się tragicznie!!!! To film na faktach o pieskach na Antarktydzie. Tytuł "Przygoda na Antarktydzie".

Z seriali kocham "kości" i ten serial kryminalny z tym rudym w roli głównej, na polsacie leci.
 
Do góry