Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przykro mi kochana... kurcze czemu tak się dzieje...przecież tak bardzo pragniemy tego dzieciątka a jak na złość nie wychodzi...dlaczego to życie jest takie okrutne. Które to twoje podejście? niestety tych leków nie znam więc nie pomogę,ja też brałam teraz inne leki i też się nie udało.Niestety u mnie też beta hcg < 0,1
.....nie mam pomysłu co dalej, skoro encorton i clexane nie pomogło![]()
dziewczyny, poradźcie...
mam wyniki i wszystkie ok. tylko różyczka
w klasie igg 258
w klasie igm 0,4
szperam w necie i wyczytałm, że to może oznaczać, że przebyłąm tę chorobę dawno, ale moze być konieczne powtón za trzy tygodnie i to na pewno opóźni transfer :/
Cud się nie wydarzył
betahcg <0.100
To był mój ostatni mrozaczek...
Dziękuję Wam bardzo za serdeczne słowa, wsparcie i kciuki.
Znikam na jakiś czas. Na nową stymulację trzeba poczekać aż klinika zdobędzie środki a ja muszę się zająć rodziną.
Ściskam
MadziuM a ty jak się czujesz kiedy powtarzasz betę?
To bede co miesiac sie smarowac kocimi odchodamiEmi - to, że zachoruje na toxo, to nie znaczy, że na 100% będziesz miała przeciwciala. Może być tak, że ja przejdziesz, a się nie u odpornisz.
A z kotami to jest tak, że można od nich złapać, ale tylko od tych co na dwór wychodzą. Od takich co tylko w domu i na balkonie to nie. Surowe warzywa trzeba myć, ale też niebezpieczne jest surowe mięso.
Najki, migall - przykro mi dziewczyny
24magda09 - tak jakby lepiej mi, tzn nadal mam duży brzuch, ale mdłości nie mam. Czapek czyni cuda, hehe. Zobaczymy jak od rana będzie.