reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
no właśnie mi moj mowil ze raczej poda mi dwa... mam nadzieję, że tyle wogóle będzie i że jednak jak będę chciała dwa to mi podadzą te dwa. Nie wiem ile mamy możliwości co do decyzji czy dwa czy jeden. Czy to tylko lekarza decyzja czy też nasza. Jestem w tym totalnie nowa staralam się też nie czytać za bardzo aby się nie denerwować przed po prostu od razu na głęboką wodę. A co do bliźniaków to kiedyś nie chciałam myśleć że mogą być bliźniaki :) ale teraz to już mi wszystko jedno. Oby się udało :)
Ja też podchodzę do tego pierwszy raz. Jestem w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych, więc to dopiero początek drogi. Na ostatniej wizycie usłyszałam, że prawdopodobnie dostanę jeden zarodek, bo u nich jest taka procedura (chociaz jeśli coś będzie zależało od nas i zarodki byłyby dwa,to chcielibyśmy transfer dwóch). Dużo chyba zależy od lekarza i kliniki.
 
reklama
Do góry