reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Natula, niech do Maluch ładnie zadomowi:) kiedy testujesz?

Najki, już lepiej, dziękuję. Dzisiaj w nocy obudził mnie ból brzucha, ale taki jelitowy, poszłam do toalety i było ok. Teraz dobrze:)

Dobrej, słonecznej niedzieli :*
 
reklama
Natula - powodzenia, żebyście zostali juz razem na zawsze.

Artykuł ciekawy, chociaż mi dalej ciezko mieć konkretne zdanie na ten temat. Nigdy w zyciu mam nadzieje nie mieć takich dylematów, bo wtedy nie ma dobrej decyzji.

Czytam Was na bieżąco ale nie jestem w stanie wszystkim odpisywać. Kibicuje mocno, sama hoduje jaja, w środę pierwsze podglądanie, juz sie boje.
 
O kurczę,tez mi kobieta w aptece doradziła magne b6 ale łykam raz dziennie, po transferze zwiększyć do 4 w takim razie?w sumie zapytam lekarza we wtorek, chociaz on sam od siebie nigdy nic nie wspominal o tym :(
U mnie też nigdy nie wspominał o magnezie, ale łykam go, bo na pewno nie zaszkodzi :) Wczoraj np nie wspomniał o femibionie, a w rejestracji kazali brać, bo to witaminki :)
 
Natula - powodzenia, żebyście zostali juz razem na zawsze.

Artykuł ciekawy, chociaż mi dalej ciezko mieć konkretne zdanie na ten temat. Nigdy w zyciu mam nadzieje nie mieć takich dylematów, bo wtedy nie ma dobrej decyzji.

Czytam Was na bieżąco ale nie jestem w stanie wszystkim odpisywać. Kibicuje mocno, sama hoduje jaja, w środę pierwsze podglądanie, juz sie boje.
Kochana nie bój się :) Chociaż pamiętam jak sama się bałam i zobacz co wyszło :) Z 5 nagle 7 pobrali :D
 
reklama
Do góry