reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

O kurczę,tez mi kobieta w aptece doradziła magne b6 ale łykam raz dziennie, po transferze zwiększyć do 4 w takim razie?w sumie zapytam lekarza we wtorek, chociaz on sam od siebie nigdy nic nie wspominal o tym :(
Porozmawiaj z lekarzem i zdecydujcie. U mnie w gamecie też nic konkretnego o magnezie i femibionie nie mówili. Skonsultowalam z lekarka ną miejscu (od dawna u niej jestem) i powiedziałam, ze biorę 3x1, a jak się pojawił krwiak, to zmieniła na 2x2
 
reklama
Ja mam wrazenie ze w naszej klinice najlepiej żebyśmy zaszły i donosily bez zadnych lekow a co najmniej na minimum jechac. Mi tylko zapisal folik, a do crio, od 1dc estrofem ze stopniowo zwiekszana dawka i tyle. Jak zapytalam go o acard to spojrzal dziwnie "co ty wymyslasz kobieto" takie mialam wrazenie. Wiec wszystkie sugestie biore od was, kupilam femibion, biore aspargin ktory ma i magnez i potas a b6 i inne witaminy z grupy b sa w femibionie i koenzym q10. Myslalam jeszzcze o uzupelnianiu omega 3 ale staram sie jesc produkty bogate w te kwasy. No mu tu robimy wszystko zeby zajsc, a moj M widzac te wszystkie tabletki i diete stwierdzil "niech tylko nam kiedys ten kropek zapyskuje" :-D
 
Ja mam wrazenie ze w naszej klinice najlepiej żebyśmy zaszły i donosily bez zadnych lekow a co najmniej na minimum jechac. Mi tylko zapisal folik, a do crio, od 1dc estrofem ze stopniowo zwiekszana dawka i tyle. Jak zapytalam go o acard to spojrzal dziwnie "co ty wymyslasz kobieto" takie mialam wrazenie. Wiec wszystkie sugestie biore od was, kupilam femibion, biore aspargin ktory ma i magnez i potas a b6 i inne witaminy z grupy b sa w femibionie i koenzym q10. Myslalam jeszzcze o uzupelnianiu omega 3 ale staram sie jesc produkty bogate w te kwasy. No mu tu robimy wszystko zeby zajsc, a moj M widzac te wszystkie tabletki i diete stwierdzil "niech tylko nam kiedys ten kropek zapyskuje" :-D
U mnie też tylko kwas foliowy i witaminy dla kobiet w ciąży zestaw i tego się trzymam resztę z diety i słońca łapę :rolleyes:
 
Korzystam tylko z teflonu. Bardzo możliwe, że gdzieś cis kliknelsm i nawet nie zauważyłam. Sorki.
Ja mam wrazenie ze w naszej klinice najlepiej żebyśmy zaszły i donosily bez zadnych lekow a co najmniej na minimum jechac. Mi tylko zapisal folik, a do crio, od 1dc estrofem ze stopniowo zwiekszana dawka i tyle. Jak zapytalam go o acard to spojrzal dziwnie "co ty wymyslasz kobieto" takie mialam wrazenie. Wiec wszystkie sugestie biore od was, kupilam femibion, biore aspargin ktory ma i magnez i potas a b6 i inne witaminy z grupy b sa w femibionie i koenzym q10. Myslalam jeszzcze o uzupelnianiu omega 3 ale staram sie jesc produkty bogate w te kwasy. No mu tu robimy wszystko zeby zajsc, a moj M widzac te wszystkie tabletki i diete stwierdzil "niech tylko nam kiedys ten kropek zapyskuje" :-D

Falka coś chyba w tym jest.
Ja przy crio mam z progynova startować i tez zwiększać dawkę.
Nic więcej.
Hm ja oprócz folika nie brałam nic. Może błąd. Przy crio zacznę się faszerowac.
 
Heh L4 wyślą mi kurierem za 40zł. Super. Z jednej strony wolałabym pracować, ale pracuje fizycznie dużo nachylania i dzwigania po 5, 10, 15kg. A On patrz na mnie jak na kosmitke :confused2:
 
Mnie lekarz san namawiał na l4. Ale wiem, że inni lekarze u mnie w klinice nie chętnie wypisują zwolnienie.
Tak więc co lekarz to obyczaj.
Moim zdaniem jeśli masz stresująca prace albo fizyczna to nie ma co się szczypac.
 
reklama
U mnie w klinice nawet nie zapytali jaka mam prace tylko od razu chcieli zwolnienie dać. Tylko ja nie chciałam od nich i poszłam do rodzinnego i od niego wzięłam bo z kliniki pieczatka mocno rzuca się w oczy.
 
Do góry