reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jo.M. tak też w poniedziałek i bardzo się boję.Mi dziś te zawroty ustały a nad ranem miałam ogromny skurcz, aż mi tą tabletkę dopochwową wypchało prawie,ale mąż mi dał no-spę i się uspokoiło.Czy Ty zażywasz jakieś przeciwskurczowe?i masz takie skurcze.Byłam pewna że skoro już raz przeżyłam to z powodzeniem..to będę teraz potrafiła wyczuć czy jest dobrze czy żle, ale widzę że jestem przerażona jak wtedy.Nie mam teraz tego posmaku cierpkiego w ustach co wtedy..:(to był mój specyficzny objaw.Nie chce mi się też siku często
 
reklama
Magdalena Markiewicz To faktycznie nie jest daleko, a Ty na NHS czy prywatnie? Mi powiedzieli ze ma 4 proby za darmo:-) o ile beda mrozaczki. Leki moge Ci juz podac bo dostalam liste i dawkowanie: menopur, puregon, gonal F, orgarutlan, buserelin, pregnyl, dalacin krem, lorazepam to na tyle.


Powiedzcie mi dziewczyny czy tez mialyscie te leki i czy sa ok?, czy mozeczegos brakuje?
 
Dziewczyny pomocy!!!! Czy ktoras z was brala LORAZEPAM? Wlasnie sprawdzam wszystkie leki, ktore mam brac podczas stymulki i pozniej i az mnie zatkalo jak przeczytalam ze LORAZEPAM powoduje wady plodu i nie wolno brac go bedac w ciazy! Wklejam tekst, w ktorym to znalazlam
[h=2]Important information about lorazepam[/h]Do not use this medication if you are allergic to lorazepam or to other benzodiazepines, such as alprazolam (Xanax), chlordiazepoxide (Librium), clorazepate (Tranxene), diazepam (Valium), or oxazepam (Serax). This medication can cause birth defects in an unborn baby. Do not use lorazepam if you are pregnant.
Ja chyba oszaleje:-:)-:)-(
 
agagr33 ja chyba skurczy nie mam . Ale nospe kupiłam i pytałam czy w razie czego mogę brać . To lekarka mi odradziła , powiedziała że ma kupić paracetamol , bo on nie wpływa na zarodki , a że nospa niby nie jest sprawdzona pod tym kątem. Ale powiem Ci , że jak bym czuła skurcze to biorę nospe bez namysłu , bo inne dziewczyny pisały że też biorą.
Z sikaniem to chyba mam w normie , w nocy 1 raz wstaje , jak zwykle.
A moje testowanie to ja mam być dopiero w piątek w klinice tj 14 dpt , ona chyba zwariowała. Ale chyba wcześniej na bete pójdę , po Twoich dobrych wiadomościach. :-) Trzymam kciuki.



margolka280883 kurcze , powiem Ci że nie ciekawie to wygląda. Tego leku nie znam , no ale co kraj to obyczaj.
Raz jeszcze bym zapytała lekarza o ten lek. Ja miałam podobnie , mam lek progynova i też wyczytałam , że w ciąży nie wolno brać. I po konsultacjach mnie uspokoili i mam brać do odwołania.
 
Ostatnia edycja:
Jo.M. no to trochę się zmartwiłam tą no-spą,mi lekardz kazał brać 3 x dziennie nospę.Ale co mówiła Ci ta lekarka-że jak no spa wpływa na zarodki?
 
agagr33 oj to przepraszam , że Cię zdenerwowałam.
Ja nie wiem co myśleć o tym . Lekarka powiedziała mi , że ona nie poleca bo nospa nie jest klinicznie przebadana jeżeli chodzi o wpływ na zarodki. Ale jak już pisałam to każdy lekarz ma swoje widzi mi się , no i tego chyba musimy się trzymać. Więc nie martw się , jeżeli kazał Ci brać 3x dziennie to bierz. :-D

agagr33 możesz mi powiedzieć jak się robi ten suwaczek czy opis
 
Cześć Dziewczyny,
jestem tu nowa, miałam w tym tygodniu transfer jednego eskimoska blastusia, ale był bardzo kiepski, miesiąc wcześniej miałam nieudany transfer zaraz po icsi 2 zarodków, ale też były niestety kiepskiej jakości, no i nic nie wyszło. Teraz czekam niecierpliwie i zastanawiam się kiedy testować, myślicie, że w terminie @, bo w Novum mi mówili że po 2 tygodniach, no ale to mi się wydaje starsznie długo, biorąc pod uwagę fakt, że transfer miałam w 18dc.
 
belle Witam , mnie też kazali przyjechać do kliniki na testy w 14 dpt. Ale chyba sama wcześniej zrobię może 12 dpt. Życzę Ci powodzenia.
 
Jo.M. no coś Ty kochana -nie zdenerwowałaś mnie,przecież wiem jak to jest z lekarzami,i mętlikiem na temat leków itp.Przyznam Ci się że też próbowałam założyć suwaczek i mi sierocie:zawstydzona/y:nie wyszło.Jak klikniesz na suwaczek którejś z dziewczyn to wejdziesz na stronę z tymi suwaczkami ale niewiem jak założyć suwaczek przy nienaturalnym cyklu...muszę też jeszcze raz spróbować
 
reklama
Do góry