Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
To tanio

Przecież jesteśmy umówione Ty masz objawy ha mam @A ja chyba zaczynam przeżywać powtórkę z rozrywki, blada druga kreska i coraz silniejsze bóle brzucha. Łykam magnez, wzialam nospe a brzuch naprawde mocno zaczyna boleć![]()
Staram się nie myśleć, leżę sobie.Przecież jesteśmy umówione Ty masz objawy ha mam @
Nasilasz bóle strachem może jakaś meliske. ?
Staram się nie myśleć, leżę sobie.
Zeby bylo weselej cos mi na żołądku siadło chyba, niedb mi .
Taka maruda jestem dzisiaj, przepraszam![]()
Biedna, wiem jakie to oczekiwanie. Jeszcze troszke cierpliwosci :*Cały czas odświeżam stronę z wynikami i nic :/
Rada gratulacje :*
Marzen bardzo mi przykro((
Megi jeszcze jest szansa, tak jak dziewczyny pisały nawet z troszkę słabszych zarodków może być piękna dzidzia :* a co do bliźniaków to ja bym chciała ale napewno bym nie donosiła ciąży![]()
Strawbelka ja biorę luteinę 2*2 oraz duphaston 3 tabletki dziennie, ale mi lekarz mówił ze absolutnie nie można sobie samemu zmieniać dawek bo może to mieć wpływ na cała procedurę
Dziewczyny a tak swoją droga to długo przyjmowalysvie luteinę dopochwowo? Ja mam juz trochę dość bo co chwile muszę ganiać do kibelka