reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

JoM - clexane to heparyna ktora zapobiega powstawaniu zakrzepow i innych takich. wazne jesli ktos ma z tym problemy (a prawie nikt nie jest na to badany). ponadto, jesli masz immunologie zwalona - mowa o zespole antyfosfolipidowym - to clexane zajmie sie tym problemem
 
reklama
Bobbi sama ostatnio mialam rozmrażane swoje maluchy niestety się nie udało, ale u nas dało się zamrozić tylko 3 szt przy czym transfer był odwałany - więc tylko dlatego :(
Chciałam dodać Ci otuchy i musisz myśleć pozytywnie!!
sama się bałam rozmrożenia- czy przetrwają!! przetrwały wszystkie 3 szt !! trzeba być dobrej myśli!!
bo z kolejnej strony czemu miały by się nie rozmrozić!!Wiara czyni cuda...
 
Jo.M - Tak mi przykro ze sie nie udalo:-:)-:)-(!!! Nastepnym razem bedzie strzal w dziesiatke zobaczysz:tak:


A ja dzis rano zrobilam sikanca i ...............
po chwili ukazala sie bladziutka druga kreseczka:-D!!!! Pierwsza reakcja placz za chwile smiech i radosc. Ciagle sie boje ze to pomylka. Dzisiaj powinna pojawic sie @ ale mam nadzieje ze jej juz nie zobacze przez nastepne 9miesiecy. Jutro jade na krew wiec zobaczymy. Boze gdybym byla teraz w Polsce to juz bym dzisiaj zrobila bete i znala bym wynik no ale coz trzeba czekac. Jestem pelna nadzieji ale i strachu. :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam Dziewczyny

Strasznie mi przykro Jo.M

Gratulacjegkvip2505


lolitka200


Mam pytanko czy wiesz jak długo bierze się clexane? Ja również biorę te zastrzyki tylko nie wiem czy przez całą ciąże czy do jakiegoś momentu?
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny dzisiaj jest 6dpt i zaczynam sie martwic bo kloja mnie jajniki i zaczelam lekko plamic brazowa krwia mam nadzieje ze to nie koniec caly czas leze nic nierobie niemam pojecia od czego czy ktoras tak miala
 
reklama
dziewczyny dzisiaj jest 6dpt i zaczynam sie martwic bo kloja mnie jajniki i zaczelam lekko plamic brazowa krwia mam nadzieje ze to nie koniec caly czas leze nic nierobie niemam pojecia od czego czy ktoras tak miala
Ja tak miałam ostanim razem, ale u ciebie może być to całkiem co innego, może właśnie szykują sobie gniazdko. Najważniejsze to nie stresuj się, wiem że jest trudno, ale nie mart się na zapas. Zażyj no-spe.
 
Ostatnia edycja:
Do góry