reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymamy kciuki za udaną wizytę i za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już luty - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakończony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


22.02 - zanetaanna - kontrola przed crio

27.02 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.02 - Emilianka6966 - kontrola w czasie stymulacji
27.02 - adunnia90 - kontrola w czasie stymulacji
27.02 - AnetaB-stok - betowanie 1
27.02 - Koniczyna82 - betowanie 1
28.02 - ambicja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
02.03 - dusia88 - kontrola przed punkcją
03.-04.03 - Emilianka6966 - punkcja
04.-06.03 - adunnia90 - punkcja
06.03 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.03 - Joko86 - pierwsza wizyta przed podejściem
07.03 - Żanka1410 - wizyta przed podejściem
09.03 - karolina1984 - kontrola przed transferem
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
16.03 - Peugeotka36 - USG
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczynki, wczoraj pierwszy zastrzyk z gonalu, nie czułam się po nim najlepiej, chodziłam jak otepiała, bylo mi niedobrze, przez chwilę mnie myślałam że jelitowka się przyplątała, ale te przykre objawy z czasem ustały, spałam jak zabita - dzisiaj piękny dzień, nastawiam się pozytywnie zakupki z mężem po pracy, jakaś bluzeczka z pewnością poprawi ni humor;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki, wczoraj pierwszy zastrzyk z gonalu, nie czułam się po nim najlepiej, chodziłam jak otepiała, bylo mi niedobrze, przez chwilę mnie myślałam że jelitowka się przyplątała, ale te przykre objawy z czasem ustały, spałam jak zabita - dzisiaj piękny dzień, nastawiam się pozytywnie zakupki z mężem po pracy, jakaś bluzeczka z pewnością poprawi ni humor;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Wlasnie chciałam pisac jak sie czulas. Ja dzis zaczynam...zobaczymy. Bluzeczka napewno poprawi humorek [emoji6]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@yplocka1 @Pixie_Dixie proszę się zameldować co tam jak tam :)

@Ewunka a co tam u ciebie? Jest to zielone światełko od onkologa, kiedy podejmujesz wyzwanie?

@gosia321 jak tam sie kuruje twój Emek?

U mnie wszystko ok, mąż sę ze mnie śmieje ze co rano macam sobie piersi przed lustrem. Ugniatam, sprawdzam czy nie rosną, czy nie bolą ;) Nie dostaje hormonów od stycznia co by sztucznie objawy produkowały ciążowe wiec jak by coś tam urosło to bym sie ucieszyła...

Mowię mu, ze może mnie kropki nie polubią na tyle zeby zechciały zostać na dłużej. A on na to, ze może i ńie polubią ale on tez sie plącze w okolicy to na pewno wyczują jego wspaniała osobowość i zostaną. ;p

Dzień dobry wszystkim, powodzenia dziś.
 
Ostatnia edycja:
@yplocka1 @Pixie_Dixie proszę się zameldować co tam jak tam :)

@Ewunka a co tam u ciebie? Jest to zielone światełko od onkologa, kiedy podejmujesz wyzwanie?

@gosia321 jak tam sie kuruje twój Emek?

U mnie wszystko ok, mąż sę ze mnie śmieje ze co rano macam sobie piersi przed lustrem. Ugniatam, sprawdzam czy nie rosną, czy nie bolą ;) Nie dostaje hormonów od stycznia co by sztucznie objawy produkowały ciążowe wiec jak by coś tam urosło to bym sie ucieszyła...

Mowię mu, ze może mnie kropki nie polubią na tyle zeby zechciały zostać na dłużej. A on na to, ze może i ńie polubią ale on tez sie płacze w okolicy to na pewno wyczują jego wspaniała osobowość i zostaną. ;p

Dzień dobry wszystkim, powodzenia dziś.
Koniczyna bliźniaki powiadasz teraz idę z tańcem na 2 nogi :)
A co do mnie to ja już zaczęłam :D na wizycie u onkologa był mój 2dc to długo nie czekałam i poleciałam do kliniki :Do 20 lekarz mnie przyjął wyszłam 21 30 :o
Dziś tez am wizytę .....
Dostałam plastry od których dostałam takiego uczulenia ze myślałam że zdejmie je ze skórą .....
I łykam jakieś magiczne tabletki robione na zamówienie. ......
No i cykl był piękny ostatnio 3/4 antralne a teraz 6 :D
Zniose w końcu to złote jajo albo 2 :D
 
Rybko jesteś Wielka jeszcze raz Ci to napisze i będę powtarzać zawsze!
Z Twoim bagażem życiowym musze powiedzieć ze masz jaja :D
Dużo wiary miłości i nadziei .
Wojtek 2200
Piotrek 1900
Jak na 33 tydzień bliźniaków z 1 łożyskiem to olbrzymy !!!!!!!o obaj 10 punktów
Myślę że dostały od Ciebie po pół kilo dzięki Twojej nadziei !!!!!!!
Biorę z Ciebie przykład .
Pozdrawiam .
 
Koniczyna bliźniaki powiadasz teraz idę z tańcem na 2 nogi :)
A co do mnie to ja już zaczęłam :D na wizycie u onkologa był mój 2dc to długo nie czekałam i poleciałam do kliniki :Do 20 lekarz mnie przyjął wyszłam 21 30 :o
Dziś tez am wizytę .....
Dostałam plastry od których dostałam takiego uczulenia ze myślałam że zdejmie je ze skórą .....
I łykam jakieś magiczne tabletki robione na zamówienie. ......
No i cykl był piękny ostatnio 3/4 antralne a teraz 6 :D
Zniose w końcu to złote jajo albo 2 :D
Łojeju... 21.30??? Co wy robiliście przez te półtorej godziny ???
Mnie plastry nie uczulały jak antykoncepcyjne stosowałam ale swędziały i cholibka tak wstrętnieee wyglądały że wytrzymałam 3 miesiące na nich tylko. Ale faktycznie czułam sie na nich lepiej niż na tabletkach anty, pewnie bardziej równo wydzielały hormony mimo ze na tabletkach tez było spoko. Magiczne piguły mówisz? No jak magiczne to musisz znieść Złote Jajo jak nic :). 6 antralnych super sie zapowiada :)

Co do tych bliźniaków to z jednej strony sie śmieje bo nieprawdopodobne a z drugiej paralizuje mnie strach a co jeśli zaszłam w ta owulkę bo... Juz dwa potwierdzone przypadki trisomii u mnie były. Niby przypadki, bez związku ze sobą, statystyka itd ale podany zarodek był przebadany a inny ewentualny gość nie. PGD taki spokój mi dało a teraz niepokoje wróciły. Świrnieta jestem.
 
Łojeju... 21.30??? Co wy robiliście przez te półtorej godziny ???
Mnie plastry nie uczulały jak antykoncepcyjne stosowałam ale swędziały i cholibka tak wstrętnieee wyglądały że wytrzymałam 3 miesiące na nich tylko. Ale faktycznie czułam sie na nich lepiej niż na tabletkach anty, pewnie bardziej równo wydzielały hormony mimo ze na tabletkach tez było spoko. Magiczne piguły mówisz? No jak magiczne to musisz znieść Złote Jajo jak nic :). 6 antralnych super sie zapowiada :)

Co do tych bliźniaków to z jednej strony sie śmieje bo nieprawdopodobne a z drugiej paralizuje mnie strach a co jeśli zaszłam w ta owulkę bo... Juz dwa potwierdzone przypadki trisomii u mnie były. Niby przypadki, bez związku ze sobą, statystyka itd ale podany zarodek był przebadany a inny ewentualny gość nie. PGD taki spokój mi dało a teraz niepokoje wróciły. Świrnieta jestem.
Co ja tam tyle robie. ..... a gadam z nim o dupie marnie :D
Ja Mo mowie co wyczytałam on mi mowie ze to było dawno i nieprawda :)
I negocjuje z nim i przekonuje do mojego planu :D Potem wysyłam mu co pisze embriolog z novum a on mi bach najnowsze badania obalajace tezę. ..... i tak sobie dyskutujemy :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Potem usg mnie uczy co jest co o gdzie przed badaniem mówi co powinno dziś być widać i potem sprawdzamy. ;)
A plastry ...... okropienstwo -juz wole zastrzyki :laugh2:
Dziś mam na 19.30 o 21 zamykają :zawstydzona/y: może się wyrobie albo znów zostanie po godzinach :tak: hihihihi
Do głowy zawsze będą przychodzić Ci wątpliwości czy na pewno to była dobra decyzja. ...... wygon złe myśli i zjedz rosół ha zjem Michała :*
A jak doktorek dał mi swój nr. telefonu ...... to mąż powiedział pan chyba nie wiem co robi :tak:o_O żona co godzinę będzie o coś pytać :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Koniczynko u mnie chyba dobrze, cały czas leze, delikatne plamienia brązowe, bardzo sporadycznie wiec jest nadzieje [emoji846] a Ty sie nie stresuj i dbaj o kropusia [emoji8]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Do góry