reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja po wizycie i jest średnio endo 5mm 14dc, zwiększono mi estrofem do 2x2 dziennie kolejna wizyta we wtorek. Jak rosło Wasze endo? Czy jest jeszcze szansa, że podrośnie i bede miała crio?
a stosujesz jakieś domowe sposoby? :D ja orzechy avocado i tłuste rybki zapijam winkiem czerwonym i na razie daje rade :) w 9dc prawie 9mm, a też zawsze było bidne :D
 
reklama
Kochana ja po dzisiejszej wizycie obstawiam transfer na 25 lub 28 sierpnia, pewnie jako pierwsze pójdę "na odstrzał" :p :) a ty kiedy kontrola? :)
ejjj to nie ładnie tak opuścic koleżankę :) ja liczę że 26 go będzie punkcja :) Kontrola w poniedzialek i się dowiem ile jajców wysiedziała ja :) Dziewczyny Czy w całej Polsce tak paaaarno jest dzis jak u mnie????
 
ejjj to nie ładnie tak opuścic koleżankę :) ja liczę że 26 go będzie punkcja :) Kontrola w poniedzialek i się dowiem ile jajców wysiedziała ja :) Dziewczyny Czy w całej Polsce tak paaaarno jest dzis jak u mnie????
u mnie ciepło ale znoście, pewnie przez to, że mam wolne :D:D:D:D:D to jak 26 punkcja to najpóźniej 31 transfer :) czyli jak dobrze pójdzie to tylko 3 dni po mnie :p
 
Zaczęłam 7 tydzień wczoraj
Dzisiaj usg dzidziuś 10 mm i bijace serduszko ale po usg Zaczęłam dosyć mocny krwawić. Lekarz przepisał prolutex i kazał Leżeć
Czy ktoras z Was krwawila i mimo to było wszystko ok?
Ja 3 razy krwawiłam zaczęło się w 6 tyg pierwsze i było wszytstko Ok za pierwszym razem pojechałam do ginka i to był 6 tydzień i było Ok za drugim już w nocy i do szpitala na IP też 6 tydzień i któryś dzien nie pamietam i tam 4 dni lezałam i w szpitalu jeszcze raz poleciała mi krew z brudem a tak to 2 razy sama krew świeża i na na razie mam spokój przez 2 tyg czasem pojawiają się brudy ale teraz rzadziej bo wcześniej miałam więcej ,8 tydzień ciązy u mnie.Będzie dobrze :)
 
reklama
Do góry