reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak. Tylko na genetyczne w 12 tyg, połówkowe i teraz kontrolne do doktora Krawczyka w Ovum. Jest podobno specem od bliźniąt, więc bardzo mu ufam. A słyszałaś coś o szpitalu na Staszica? Dr Wdowiak chyba tam skieruje mnie na cc, bo mają oddział dla wcześniaków, w razie gdyby był potrzebny.

Dopoero co robilas bete. !!!;))) szok jak czas leci


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale ja przed crio to pewnie dlatego.Przed pierwszym transferem miałam podobnie tylko progesterony dopiero po punkcji zaczynałam.Nie stresuj się co klinika to inna praktyka....

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
ja tez tylko estrofem przed crio bralam, dzien przed transferem mi acard, fraxiparine i luteine kazali brac
 
Tak pracuję w MSWiA to tam kierowała mnie na zbieg na NFZ o nawet nie wiedziałam o żadnym detekorze czyli nawet jak bym zakupiła go i przyłoże do brzucha to będę widzieła czy serduszko biję czy jak to wygląda?Ja biore Duphaston Luteine Progynove i kwas foliowy teraz w wczesniej jak pisałam Acard i Encorton.Ja dziś dzowniłam i przełożyłam na 30 ;) No mam nadzieje już wczesniej jak byłam 10 to widziałam już jakby zarys ale taki nie dokladny teraz jak pojade do niej to będzie 10 tydzień więc już będzie machał/a nóżkami rączakami do mamusi i tatusia ;) Oby było wszystko dobrze :) Powodzenia na wizycie
W MSWiA czy szpitalu?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Do góry