reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja naprawdę nie wiem, jak wy znosicie te kłucia przez całą ciążę 🥺 Serio, jeszcze zastrzyki do stymulacji jakoś znoszę ale jak miałam dodatkowo heparynę przez tylko 2 tygodnie to ryczałam przed każdym zastrzykiem tak mnie piekło i takie krwiaki mi się robiły że szok. Wiem, że trzeba się poświęcić ale mnie takie coś przerasta. Szczerze, szacun dla Was 🌹
Wiesz poczatkowo to sie wydaje taka wielka sprawa i rzeczywiscie jakies trzy miesiace bardzo bolalo i grudy sie robily i pieklo i swedzialo czasami cala noc. Teraz musze uwazac gdzie sie wbijam bo mam takie zrosty ze zwyczajnie marnuje zastrzyki i musze brac kolejne bo nie chce isc tzn nie moge tego wstrzyknac ;) Ale zdradze Ci sekret ;) Byla bym w stanie sobie w oko wbic ta igle i zrobic zastrzyk jesli bym musiala ;) Tez tak bedziesz miala ;) Jestes na dobrej drodze ;)
 
reklama
Haha ja raczej YouTube nie oglądam, ale mam kilka ulubionych filmików. Domek wymiata. Choć dziś gdyby ktoś mnie nagrał....wywaliłam się trzymając córkę, niestety nie mogłam się podeprzeć, wolałam dziecko ratować. Oj bolało, przeklinałam siarczyście, patrzę a tam babki stoją i śmieją się ze mnie 😂 ups wszystko słyszały 😛
😁 😁 😁 dobrze ze wam sie nic nie stalo ;) Ja jak zauwazylas reaguje smiechem na takie umowmy sie nie grozne upadki ;) Ale jak ostatnio zobaczylam kobietke ktora sie przewrocila na ulicy to sie poryczalam ;) I dlaczego zawsze jak upadniemy to poczatkowo sie rozgladamy czy nikt nas nie widzial albo co gorsza ile osob nas widzialo 😁 Zamiast zrobic sobie mala obdukcje czy nam nic nie jest. Przynajmniej ja zawsze szybko wstaje i udaje ze nic sie nie stalo ;)
 
tak i przez miesiac pologu ;)
Dodam ze nic mi z badan nie wyszlo typu trombofilia czy cos. On chyba tak profilaktycznie i mowy nie ma zeby je przerwac - chociaz te problemy z nosem przy tych lekach dodatkowo sie nasilaja bo one jakby jeszcze bardziej otwieraja te naczynka krwionosne. Ja jestem tak ukrwiona teraz ze przez pol ciazy zeby myje z krwia, z nasa nie raz juz mialam krwotoki a jak mi pobiraja krew to dlugo pozniej musze cisnac ten gazik zeby sie zyla zasklpeila. Do tego sa rozne dawki heapryny i zawze w klinice dostawalam ta ampulke 0,4 a on mi zmienil na najwieksza 0,6 no i dodatkowo mam jeszcze najwieksza dawke acard 150 to soebie wyobraz ;) Myslalam ze od 34 tygodnia mi juz acard odstawi ale dalej musze brac a w pologu heparyne po CC no i tez wazne zeby do jakis skrzepow nie doszlo ;)
 
😅 😅 😅 😅 😅 Anetko Ty i pewnie 3/4 forum juz z tego nie moze -zdaje sobie z tego sprawe 😂😂😂😂😂😂 az sie sama z siebie smieje ale wiesz co ze naprawde tak bylo a pisze to dlatego bo moze to komus pomoze ;) - w sumie to nie wiem w czym ;) Ja doszlam do wniosku ze nie chce zadnych oglupiaczy chce zapamietac ta chwile jak pierwszy raz sie spotkam ze swoja corka ;) Boje sie jak cholera ;) W niedziele pol nocy ogladalam cesarskie ciecie i tyle sie nauczylam ze rownie dobrze juz sama bym ja mogla sobie zrobic :o doszlam do wnisku ze jak juz zszyja macice co trwa jakies 5 minut to nastepne powloki brzuszne juz nie sa tak grozne ;) To kiedy ty masz ta cesarke? - chce wiedziec - pomodle sie za Ciebie -powaznie 😚 Boje sie ze bede sie ich co chwile wypytywac czy napewno wyjeli łożysko albo czy macica sie odpowiednio skurczyla albo na jakim sa etpapie :o Myslisz ze jestesm do tego zdolna? Chyba tak ;) Dziewczyny bylam wczoraj na tym plukaniu. Nie wiedzialam ze on mi tam jeszcze jakis antybiotyk wstrzykuje. Wczoraj wieczorem mnie bardzo glowa tak zatokowo bolala ale on mi pozwolil wziasc paracetamol i jak wzielam to nawet mnie odetkalo - pieknie bylo. Normalnie jak autostrada do nieba :D pierwszy raz od nie wiem jakiego czasu bylam poodtykana, z nosa sie nie lalo. Tak pieknie mi sie zasypialo jak by mi ktos jakas morfine wstrzyknał :D Co za uczucie - tak bardzo przyjemnie mi sie zasypialo ze az mi sie dzisiaj plakac chce jak to sobie przypomne ;) No ale oczywiscie w nocy musialam wstac kilka razy na siku i oczywiscie kilka razy mi sie slaba zrobilo ale u mnie to juz standard. Kurcze nie wiedzialam ze po zelazie jest zatwardzenie :o Rzadko mi sie ono zdarza bo zazwyczaj u mnie w ta druga strone - turbolaksy 😅 a po tych tabletkach zauwazylam ze łatwo nie jest - tez tak mialyscie? Dzisiaj rano juz mnie oczywiscie w nosie przytkalo ale jest znosnie i powoli jakby sie odtyka a opuchlizna utrzymuje sie tylko jakby po jedenej stronie - czyli prawy profil mam calkiem znosny - znaczy sie znajomy :D Nastepny zabieg w srode. Musze mu kupic jakis dobry alkohol - polecacie jakas dobra whisky? Po lekarzu pojechalysmy do sklepow z butami i grzecznie i cierpliwie asystowalam mojej mamie - moja mam jest zboczona na punkcie butow - ma ich chyba z 1000 par i ciagle dokupuje ;) Sobie kupilam klapki do szpitala - teraz juz rozmiar 37 takmi kopytka spuchly z rozm 35,5. Myslicie ze te odnoza po porodzie dojda do swojego rozmiaru? Tez mi szkoda moich butow ;) Pozniej pojechalysmy na rurki z kremem i sie objadlam ;) Kupilam tez duzo owocow i oczywiscie hiacynty. JPRDL w tym roku mam na nie taka faze ze co sie rusze tam hiacytnta kupuje. One sa wszedzie w łazience , nawet w kibelku niektore juz takie zwiedle a ja i tak je ciagle dokupuje. Przeciez jeszcze choinke mialam ubrana a juz hacynty kupowalam 😅 jakos tak mi sie z wielkanoca kojarza moze dlatego a wiedzialam ze do wielkanocy urodze ;) Taki maly miernik ;) Jak kupowalismy odkurzacz to Łukasz jeszcze kupil przy okazji myjke z karchera i pomyl mi okna. Jak w niedziele poodslanialam te wszystkie rolety to sie w domu taka WIOSNA zrobila :D No SZOK !!!! Czy u was tez sie pogoda tak zmienila? Przeciez przed chwila byl snieg do pasa ;) Ogolnie bardzo slaba ostatnio bylam zwlaszcza w niedziele ale wieczorem bardzo sie ucieszylam bo na premierze vloga jedna z moich youtuberek ze Stanow mi odpisala i przesłała trzy buziaczki :o😂👍Tak sie ucieszylam ze az sie psy cieszyly i nie wiedzialy DLACZEGO ;) Moze nastepnym razem tez sie odwaze jej cos napisac :D Kto wie, Kto wie co wyniknie z takiej znajomosci :cool2::-) :):-D
Jaki elaborat strzeliłas!
Termin cc mam na8. Marca ale ginek mowila ze wczesniej sie zacznie wiec siedze i czekam. Mam juz symptomy..
Alkohol whisky to czarny Johny Walker.
Jutro smigam na szczepionke na krztusiec.pobiwrali mi wykaz na gbs ciekawa jestem wyniku.
Tak po lekarz na podniesienie żelaza mialam mega problemy z zaparciami.
I tak myślę że jesteś zdolna do tego żeby się nawet tam drzec nal lekarzyz aby łożysko wyjeli.wy.jebia Cie w końcu w tego szpitalac żyje. Bedziesz tam jak moja ta kolezanka ktora każdego lekarza pytała jakajest umieralnosc podczas cc u nich w szpitalu😂🤣 na Youtube oglądałaś filmiki z prawdziwej cc??
 
reklama
Do góry