reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to jest cos ;) a moze jestes ta szczęściara, ktora przechodzi ciaze bezobjawowo? :)
ja od początku ciazy nie ma objawów... moze ok 4tc bolaly piersi jak dwa kamienie z siniakami... ale przeszło mimo ze proga mialam ok 50 wtedy. Wiec da sie nie miec objawów a jest ok.🙂 W pon ide na usg bo od schodzenia z lekow spadl prog do 18.77... 😔
 
A ja od rana 🤮🤮🤮🤮 już m dość 😔😔
Pije coś ale nie za wiele , ja wiem że nie jedna by chciała być na moim miejscu i mieć mdłości ale one naprawdę mnie wykańczają. Od 3 tygodni siedzę w domu dzień w dzień nigdzie nie wychodzę nie spotykam się z ludźmi bo jestem nie do życia a najgorsze jest to że jak mnie tak strasznie targa 🤮🤮 to odrwzu sikam po nogach ,,nie mogę powstrzac sikania od tego wymiotowania i takiego szarpania ..więc jestem uziemiona w domu gdzie przy kibelku stoi miska i ...tak to u mnie wygląda ,, mam nadzieję że nie długo prdejdzie
 
reklama
ja od początku ciazy nie ma objawów... moze ok 4tc bolaly piersi jak dwa kamienie z siniakami... ale przeszło mimo ze proga mialam ok 50 wtedy. Wiec da sie nie miec objawów a jest ok.🙂 W pon ide na usg bo od schodzenia z lekow spadl prog do 18.77... 😔
Jutro będzie dobrze ✊ wrocilas do starych dawek, wiec na pewno nic sie nie stalo!
 
Do góry