reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana na pocieszenie ci napisze , ze u mnie wymioty były całe 9 miesięcy wszędzie wymiotowałam nie było miejsca gdzie bym nie wymiotowała [emoji24][emoji24]Nawet na porodówce ale plus był taki ,ze przytyłam tylko 3,4 kg a mała się urodziła 3800 jak wyszłam z szpitala to jak bym nigdy w ciąży nie była
Ja [emoji2961] od 7tc do 20 [emoji2358] po porodzie miałam -8 kg w porównaniu do wagi sprzed ciąży. Ale koniec tego dobrego przez późne żarcie i zamiłowanie do słodkiego zostało tylko -5 pomimo karmienia piersią [emoji2358]
 
reklama
reklama
Matko ja to w ogole nie mam ochoty 🙈 moze wyparlam bo wiedziałam, ze na razie nie moge 😂 dopytam jak bede u lekarza bo nawet nie wiem czy juz mi wolno 🤔.
Ja takiej ochoty to dawno nie miałam. Wydaje mi się, że to hormony ciążowe. Kiedyś słyszałam, że w ciąży może być większa chęć na sex.
 
Do góry