reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Podziwiam za siły 💪💪. Też je znajdę za jakiś czas😊. Ja mam 36 lat. A powiem ze w międzyczasie jak się przygotowywaliśmy do punkcji to tak sama dla siebie zbadałam jeszcze raz amh I z wyniku o.396 podskoczyło do 0.8. Zastanawiam się czy to w ogóle możliwe...
badałaś w tym samym laboratorium ?
z reguły AMH sie nie podnosi ale życie lubi zaskakiwać :)
najlepie skonsultowac to z lekarzem :)
 
reklama
Trzymam kciuki, zawsze to jakaś ulga, leki jednak są drogie. A może tamta pierwsza próbka długo czekała na badanie stąd niższy wynik, choć rozbieżności są spore. Albo jakaś pomyłka, w końcu laboratoria też nie są nieomylne.
Staran sie tego aż tak nie analizowac ale żeby było jeszcze trudniej to pierwsze amh badałam w 2017 r przed histeroskopia i laparoskopia i wynosiło 0.7 🙈. W 2021 miałam znowu laparoskopie i może po tym ten wynik taki był a jak się wszystko unormowało to wrocil na właściwe tory. Im dalej w las tym ciemniej 😅. Wiem jedno- cieszę sie ze jestem na tym forum i że wy jesteście 😊😊
 
reklama
Do góry