Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.




kiki - <tule mocno>
Niepokorna , 24magda - witajcie!
ja już po. Podano mi jeden zarodek w stadium blastocysty. Spośród pozostalych 5, dwa na pewno zamrożą, a trzy były we wczesnej fazie blastocysty i sprawa ma się dzis wyjaśnić co dalej. Mam nadzieję, że kruszynka ze mną zostanie. Beta za 14 dni <odliczam>. Mam nie robić sikaczy, bo wychodzą oszukane wyniki. Pani embriolog powiedziała mi, że najwczesniej 13 dnia można robić betę, bo wcześniej mogą być jakieś pozostałości z leków we krwi i wynik wyjdzie fałszywy. Także czekam, relaksuję się i trzymam za wszystkie nasze starania kciuki.
a powiedzcie mi skoro mam zrobić 14 dnia, to liczę dzisiejszy dzień jako pierwszy tak?
. No chyba lepiej się nie nastawiać ale jak tu się nie nastawiać jak się tyle czeka. Ja już nie raz miałam taką sytuację że coś mi odwoływali bo coś tam się poplątało. Mówię Ci medal za cierpliwość to mało. 
jeszcze sie do nas szczęście uśmiechnie zobaczycie!!! pa