reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ona, to pytanie raczej jest nie do nas. Nie obraź się - oddałabym wszystko żeby tak się czuć, ale wiedzieć, że mam maluszka w brzuszku. Takie są uroki ciąży także po prostu trzeba to przeżyć. Jeśli chcesz wiedzieć co może Ci pomóc, to zapytaj na ciężarówkach, tam dziewczyny na pewno Ci podpowiedzą bo częściej tam bywają:-)
 
reklama
Ona- maluszek na twoim etapie ciazy zywi sie tylko progesteronem ;) takze spokojnie, dopiero za jakis czas wytworzy lozysko przez ktore bedzie czul co ty jesz ;)
 
bo wlasnie niektore robily i jak byl za niska to mialy jakies leki a ja tez nie mialam robione a nawet lekarz nie wspomnial wiec nie wiem
 
Ona powiem ci tak- jak poronilam to bralam konskie dawki progesteronu i nic nic pomoglo. Niestety jak ma sie udac to sie uda. Brutalne to ale tak jest. Jak bierzesz jakis progesteron to bierz dalej tyle samo. Jakby byl niedobor to mialabys plamienia brazowe najpewniej.
 
reklama
Pyscek super beta gratuluj :-)

infinitz gratuluj suwaczka :-)

ona niestety trzeba to przeżyć ale maluszke nie bedzie miał problemu tym czym go teraz karmisz tak jak mówi esiek.

Dziewczyny my szcześliwie dojechalismy, emek bardzo dbał o bezpieczna podróż często stawaliśmy i wszystko jest dobrze, a holandia to cudowny kraj.
 
Do góry