reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
agi79, trzymam kciuki za prawidłowy wielki przyrost bety. Dzisiejsza noc była koszmarna, obudziłam się z bólem brzucha, miałam problem z oddychaniem, dzisiaj z rana pojechałam do gin na kontrole bo już nie mogłam wytrzymać, na szczęście hiperka mała, wody w brzuchu nie ma, jajniki powiększone normalnie do sytuacji, za całą akcję odpowiedzialny jest żołądek, wysiadł po tej aptece, czeka mnie wizyta u gastrologa. Myślę że to medrol przyczynił się do obudzenia potwora, zmniejszam dawkę bo nie mogę od razu odstawić, do piątku jeszcze biorę potem się okaże co dalej.

Asia_77, szczerze to ja się właściwie zastanawiam po co macie równo po 10 dniach zrobić małe bara-bara, oboje antybiotyki wzięliście, więc teoretycznie jesteście zdrowi, ale jeśli jedno z Was dalej ma w sobie to świństwo, tfu tfu odpukać w nie malowane, to możecie z powrotem się zarazić, nie lepiej odczekać do ponownego wyniku ? Nie wiem, może zadzwoń do lekarki i się dopytaj.

Luize, jak się czujesz ?


WRZESIEŃ


30: kasik36 - wizyta u doktorka
30: Aisa79 - wizyta serduszkowa
30: Aliria - wysoka beta !!
30: agi79 - jeszcze wyższa beta !!


PAŹDZIERNIK

01: Ladygodiva - podglądanie przed crio
01: Agulla84 - genetyk

02: Anulla28 - spotkanie z kropkiem
03: Olusia7982 - badania prenatalne
03: liskka - wizyta u prowadzącego gin.

03: Luize - wysoka beta !!
03: dorotav - wysoka beta !!
04: Jazzabell - usg genetyczne

05: Lilu19 - dwie grube krechy na teście !!
06: olga29 - wysoka beta !!
07: Ladygodiva - udany criotransfer
08: kasik36 - wizyta u genetyka
09: kikifish87 - wizyta
09: yplocka1 - wizyta

13: Juhasek87 - wizyta pęcherzykowa
21: inka26 - immunolog

23: gos1512 - podglądanie podczas antyków
Ladygodiva - criotransfer
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
Asia_77 - criotransfer AZ

inka26 - criotransfer
 
chyba dziewczynki odpoczywają. Ja nie śpię od 6, moja beta spac nie daje. Krew oddana,wynik po 16, modlę się o wysoki przyrost.
 
dorotav współczuję nocnych przejść, czego my musimy tyle przejsc? czy my tak wiele wymagamy? aż się poryczałam....
 
Asia_77 wiem ze musi ale mam lekka treme... ;-) no ale mysle pozytywnie.. ;-)

Agi trzymam kciuki za wzrost bety!! ;-)

Dorotka biedactwo.. dobrze ze to nic powaznego i ze nie masz wody w brzuchu oraz ze nie ma hiperki ;-) odpoczywaj duzo.. a na co bierzesz medrol?
 
Witajcie dziewczynki

Dorota dobrze, że pojechałaś sprawdzić co się dzieje. Niestety leki są najgorsze bo bardzo obciążają nasz organizmy.


Olusia jak dzisiaj? Nie plamisz? Musisz jeszcze leżeć pewnie. Biedactwo..


Agi trzymam ksiuki. Czekanie na wyniki to tragedia. U mnie nerwy szalały do tego stopnia, ze prawie warczałam na wszystkich dookoła. Masz jakies zajecie, żeby czas szybciej zleciał? Może szydełkowanie ;-)

Asia_77
nie mam zielonego pojecia....


Lisska, Olusia wyczytałam gdzies, że u kobiet w ciązy sa inne normy hemoglobiny, od 11 do 14.


Też własnie czekam na wyniki. Robiłam morfologię, tsh, ft4, bete, prg i estradiol. Chcę już godzinę 17!
 
Agi kciukasy za książkowy przyrost bety :tak:

Aisa kciukasy za dobre wyniki :tak:

Olusia jak plamienia? Moje wczorajsze ustały po kilku godzinach, całe szczęście, może to już ich ostatnie podrygi i dadzą nam spokój :-):tak::-)

Dzisiaj na 17-tą mam wizytę u mojego doktorka, mam nadzieję, że mnie uspokoi na jakiś czas :tak:
 
Aisa rozbawiłaś mnie tym szydełkowaniem:-Dleże sobie w łóżeczku i czekam, próbowałam chwilkę pospać żeby czas szybciej zleciał ale nie wyszło.
 
reklama
Kasik, moze to faktycznie to juz końcówka plamień. Przyszły sie pożegnać z Tobą na zawsze. A Twoja wizyta to przez plamienia czy ogólnie taka sprawdzająca jak maluch sie miewa?

Agi oglądaj głupie programy w tv, one czasem wciągają i czas leci szybko :tak:


Dziwne, że jeszcze ja nie mam schizy żadnej. Przecież dzisiaj mam usłyszeć serduszko. Mam nadzieję, że usłyszę.
 
Do góry