reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gos
Ja szlam dlugim i mialam najpierw antyki w 14 dniu brania tabletek doszedl gonapeptyl acard encirton dhea Eliot femibion Natal

Dwa zarodki podają jeszcze kiedy SA slabej klasy. Ja mimo 27 lat mialam 2 bo byly morule nie blastki.
 
Witajcie dziewczynki. Ja dopiero teraz się odzywam bo od rana jakoś weny brak. Podczytywałam was oczywiście.
dorotavto jak się czujesz?to czekanie jest okropne, uśmiałam się ostatnio jak pisałaś ze po udanym transferze powinnyśmy świecić, super by było.
Kasik 36 wspołczuję plamień, oby ustały i nigdy więcej ich nie było, za to ogromne kciuki.
Aisa kciuki także za Twoją jutrzejszą wizytę.
Dziewczynki ja bardzo zestresowana, czemu ta beta nie mogła być wyższa????martwi mnie to, jutro idę na badanie i mocno wierzę ze będzie duży przyrost, no nie może być inaczej, tak długo się staraliśmy, do cholery musi być dobrze.
 
Aisa ja juz tez mysle jak to bedzie w piatek a to jeszcze tyle czasu..

Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty i wysokie bety !! ;-)

Juhasek ja mialam podane 2 zarodki ;-)

Esiek dzieki za przyjecie ;-) he he

Finesse dzieki za stronke ;-)

Dziewczyny a u mnie pojawily sie plamienia znow... i juz mam czarne mysli ..
 
Dziewczyny dziękuję za rady i słowa otuchy. Jesteście przekochane :)
Przykro mi że ja nie bardzo się Wam przydaję.
Muszę Was o coś zapytać. Czy to małe bara-bara co zleciła lekarka przed @ jest konieczne? Bo kurcze nie wiem czy zdążę. Ponieważ możemy dopiero w środę za tydzień a @ mam dostać zaraz w czwartek. Jak się spóźni to ok. A ciekawe czy sex w trakcie @ też się liczy? Pierwszy dzień mam mało krwisty. Wybaczcie że tak wprost ale szkoda by mi było miesiąc stracić

Za jutrzejsze ważne wizyty i bety mocniuchne kciukasy :)
 
reklama
Do góry